حوادث کدخبر: 225095 ارسال پرینت 15

رکنا: عضو شورای شهر سلطان آباد فارس از کشته شدن کودک ۵ ساله توسط سگهای ولگرد خبر داد.

سعیده فرمانی گفت: دو روز پیش یک کودک ۵ ساله که به همراه برادر بزرگ خود در کوچه بازی می کردند ناگهان مورد حمله سگ های ولگرد قرار گرفت و تکه پاره شد.

وی با اعتراض به اینکه دوستداران حیوانات ولگرد جوابگوی این خانواده باشند، افزود: زمانیکه بحث جمع آوری سگ های ولگرد مطرح بود گروهی با بزرگ نمایی و تجمع در مقابل محیط زیست اعتراض خود را عنوان کردند.

عضو شورای شهر سلطان آباد ادامه داد: امروز باید همان افراد معترض به سگ کشی و جمع آوری حیوانات پاسخگوی این خانواده باشند زیرا همچنان پرونده سال گذشته برای ما باز است و باید پاسخگو باشیم.

فرمانی یادآور شد: تعداد سگ‌های ولگرد در این مناطق بیش از حد است و چندی پیش نیز صورت یک کودک نیز توسط سگ های ولگرد دریده شد.

وی با بیان اینکه مسئولین تکلیف خانواده های ساکن در این محلات را روشن کنند تاکید کرد: امروز خانواده های دیگر این منطقه نگران هستند و مسئولین باید برای رفع مشکلات این خانواده ها چاره اندیشی کنند.

گفتنی است؛ منطقه سلطان آباد در حاشیه شهر شیراز قرار دارد که سال گذشته مسئولین این منطقه به دلیل جمع آوری سگ های ولگرد با مشکلاتی مواجه شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

 

 اخبار مرتبط

ارسال نظر