گروگانگیری 100 میلیاردی دختر 24 ساله در تهران / از شهرهای غربی به تهران سفر کرده بود + جزییات

به گزارش رکنا،سردار " علی ولیپور گودرزی " رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: اواسط فروردین ماه امسال خانواده‌‌ای در جنوب تهران با مراجعه به اداره 11 پلیس آگاهی  اظهار داشتند که دختر 16 ساله‌شان توسط فردی ربوده شده است. آدم ربا با تماس تلفنی و تهدید به قتل ، خواستار دریافت 100 میلیارد ریال  پول برای آزادی دخترشان شده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود:پس از ثبت شکایت خیلی زود تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی  تجزیه‌ و تحلیل‌های اطلاعاتی را برای آزادی گروگان آغاز کردند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: تیم جنایی در نخستین گام با اقدامات کارآگاهی اطلاعاتی هویت صاحب خط تلفنی که با تهدید به قتل، درخواست 100  میلیارد ریال  پول کرده بود را شناسایی کردند و متوجه شدند که او حدوداً 25 ساله است و به تازگی از استان‌های غربی کشور به تهران آمده و در جنوب تهران زندگی می‌کند.

وی متذکر شد: کارآگاهان پلیس آگاهی در ادامه راهی مخفیگاه موردنظر شدند و پس از تعقیب و مراقبت چند دقیقه‌ای آدم‌ربا را طی یک عملیات ضربتی به دام انداختند و دختر نوجوان را آزاد کردند.

سردار گودرزی  ابراز داشت: متهم در جریان تحقیقات ابتدایی در اظهارات ضد و نقیضی منکر آدم‌ربایی شد و ادعا کرد که با دختر نوجوان در فضای مجازی آشنا شده و همه این تماس‌ها برای دریافت پول صحنه‌سازی شده بود.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزگ قرار گرفت و تحقیقات درباره ادعاهای مطرح شده از سوی مرد جوان ادامه دارد.

 

کدخبر: 994478 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟