سردار رادان: ایجاد پلیس هوشمند از برنامه های مهم نیروی انتظامی است

به گزارش رکنا ، سردار احمدرضا رادان شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگاران با تبریک ماه رمضان و عید نوروز افزود: نظارت ستادی در سطح صف و ستاد از مجموعه فرماندهی انتظامی استان زنجان از برنامه‌ سفر به استان است.

وی با اشاره به انجام نظارت ستادی در سطح استان، شهرستان، پاسگاه‌ها و کلانتری‌ها گفت:بازرسی‌های لازم از عملکرد آن رده بر اساس اولویت‌های سال گذشته در تمامی ماموریت‌ها انجام شده و در پایان جمع‌بندی نظارت ستادی انجام می‌شود.

این مسوول با بیان اینکه یکی از اهداف سفر حضور در نظارت ستادی، جمع بندی و ارزیابی اقدامات انجام شده انتظامی استان زنجان است، گفت: یکی دیگر از اهداف سفر، ابلاغ اولویت‌های سال جدید و پیش‌بینی‌های لازم به مجموعه فرماندهی انتظامی استان زنجان است.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران افزود: از دیگر اهداف سفر حل مشکلات انتظامی استان توسط سازمان انتظامی است تا کارکنان در بتوانند سال جدید با قدرت و قوت بیشتر انجام وظیفه کنند.

وی با اشاره به اولویت‌ها و ماموریت‌های انتظامی، تاکید کرد: اولین اولویت انتظامی تلاش در راستای ارتقاء معنویت و تلاش برای کسب مهارت قرآن و نهج البلاغه بوده که امسال جزو اولویت‌های ما است.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به برنامه‌های اولویت‌دار انتظامی، خاطرنشان کرد: بهبود معیشت کارکنان انتظامی با اولویت تمرکز بر خانه‌های سازمانی از برنامه‌های مهم نیروی انتظامی بوده چرا که هر خانه می‌تواند دغدغه‌ همکاران را حل کند چرا که مسکن دغدغه اصلی آنها است.

کدخبر: 983386 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟