فیلم هوایی از آزادراه قزوین-رشت در سومین روز عید / سردار حسینی بازدید کرد!

به گزارش رکنا، سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهورفراجا در جریان بازدید خود از محورهای مواصلاتی استان قزوین اظهار داشت: طرح ترافیکی ویژه نوروز از ۲۴ اسفند ماه ۱۴۰۲ آغاز شده و با شروع سفرهای نوروزی و افزایش میزان ترددها از ۲۹ اسفندماه به اوج خود رسیده است.

وی افزود: محورهای تهران-قزوین که در ادامه به زنجان و تبریز منتهی می شود از ۳ محور پر تردد کشور بوده که بیشترین بار ترافیکی در این محورها مربوط به آزاد راه قزوین-کرج می باشد.

رئیس پلیس راهور فراجا با اشاره به افزایش ۱۳ درصدی تردد هموطنان از آزاد راه قزوین-کرج نسبت به سال گذشته، به ترافیک سنگین در محورهای شمالی جاده چالوس اشاره کرده و بیان داشت:توجه به نکات ایمنی،پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز و پرهیز از رانندگی در حالت خواب آلوده از مهترین درخواست های پلیس از رانندگان است که درصد بالائی از تصادفات را به خود اختصاص می دهد.

این مقام انتظامی در پایان ضمن تاکید بر پرهیز رانندگان از ترددهای شبانه، تصریح کرد: امیدواریم با مشارکت و همراهی بیشتر مردم که مهمترین عامل تاثیر گذار بوده و با تلاش ها و تمهیداتی که در مجموعه راهداری، حمل و نقل و دستگاه های امدادی صورت گرفته بتوانیم تردد ایمنی برای هموطنان داشته باشیم.

آمار چهارمین روز فروردین 1403

سردار حسینی در خصوص آخرین آمار به دست رسیده گفت: متاسفانه در  تصادفات رخ داده از زمان شروع طرح ترافیکی نوروز 1403 تا کنون 371 نفر از هموطنان جان خودشان را از دست داده وحدود 10هزار و ۵۰۰ نفر مجروح شده اند.

 

 

کدخبر: 982623 ویرایش خبر
لینک کپی شد
ندا خدایاری
آیا این خبر مفید بود؟