سارقان تلفن همراه دستگیر شدند / دو سارق دارای سابقه کیفری بودند

به گزارش رکنا، سرهنگ کیانوش نظری سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح این خبر بیان داشت: 9 بهمن ماه عملیات کلانتری 152 خانی اباد  در حال گشت زنی در محدوده بلوار شکوفه تهران به یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک مخدوش، مشکوک و موتورسوار را تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار می دهند.

وی افزود: متهمان در همین حین با موتورسیکلت به سرعت به سمت شهروندی که در خیابان در حال استفاده از تلفن همراه خود بود مراجعه و تلفن همراه وی را ربوده و به سرعت از محل متواری شدند.

سرکلانتر دهم  پلیس پیشگیری تهران به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام تر ماموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با اعلام مشخصات متهمان به سایر گشت های انتظامی و ایجاد طرح مهار، موتورسیکلت متهمان متوقف شد.

متهمان برای فرار به ماموران حمله ور شده که با هوشمندی ماموران و شگردهای پلیسی متهمان زمینگیر و دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی های بیشتر از متهمان یک قبضه سلاح سرد و 4 دستگاه تلفن همراهی که در روز جاری سرقت کرده بودند کشف شد ادامه داد: با انتقال متهمان به مقر پلیس مشخص شد متهمان دارای سوابق متعدد در امر سرقت می باشد.

متهمان در تحقیقات اولیه به جرم خود و 10 فقره سرقت مشابه با همکاری همدیگر معترف شدند که در این خصوص شناسایی مال باختگان  دستور کار قرار دارد.

به گفته این مقام انتظامی متهمان به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

کدخبر: 968894 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟