آدم ربایی انتقام جویانه در اتوبان فتح تهران / عملیات ویژه گروگان رهایی در محله تهرانسر + جزییات

به گزارش رکنا، سرهنگ علی قاسم پور رئیس پلیس پیشگیری تهران در تشریح این خبر بیان داشت: صبح روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی در محدوده اتوبان فتح، بلافاصله با تشکیل تیم های عملیاتی، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 154 چیتگر قرار گرفت.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت توضیح داد: بررسی های اولیه نشان از این داشت آدم رباها 4 نفر بوده و با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری پراید ضمن انسداد مسیر بزرگراه و متوقف کردن خودروی گروگان ، پس از تخریب خودروی گروگان وی را مورد ضرب و جرح قرار داده و سپس گروگان را به مخفیگاهشان منتقل کرده اند.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی در کمتر از 12 ساعت موفق به شناسایی متهمان و مخفیگاه آنان در محدوده تهرانسر تهران شدند .

سرهنگ قاسم پور خاطر نشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی در عملیاتی غافلگیرانه 3 تن از اعضای باند آدم رباها دستگیر و گروگان از بند آنان رها و به آغوش خانواده بازگشت.

وی با بیان این که متهمان علت و انگیزه این اقدام را اختلاف قبلی با گروگان عنوان کرده اند خاطر نشان کرد : دستگیر گروگان گیر متواری در دستور کار ماموران این پلیس قرار دارد.

این مقام انتظامی در خاتمه بیان داشت: پلیس با کسانی که به هر دلیلی بخواهند موجب سلب امنیت و آرامش شهروندان شوند قاطعانه و برابر قانون برخورد خواهد کرد .

کدخبر: 960520 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟