شلیک مرگ به آرایشگر شیرازی / قاتل ۱۹ سال بیشتر نداشت

به گزارش رکنا ؛ سرهنگ کرامت اله برومندی روز چهارشنبه در این باره گفت: در پی وقوع یک فقره قتل در هشتم آبانماه سال جاری در بلوار "معلم" شهرستان فراشبند و متواری شدن قاتل، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند یک دستگاه وانت پراید با ۲ سرنشین به یک مغازه آرایشگری مراجعه و اقدام به تیراندازی می‌کنند که متاسفانه یک نفر مشتری حدودا ۴۰ ساله به دلیل اصابت تیر مستقیم فوت و آرایشگر نیز مجروح و روانه بیمارستان می‌شود.

فرمانده انتظامی فراشبند ادامه داد: کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه قاتل ۱۹ ساله به همراه هر ۲ همدستش را در شهرستان فیروزآباد از توابع استان فارس شناسایی و پس از اخذ نیابت قضایی آنان را در کمتر از ۴۰ روز دستگیر کنند.

برومندی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه قاتل یک قبضه اسلحه کلت کمری که در صحنه درگیری مورد استفاده قرار گرفته شده است کشف شد، گفت: متهمان علت و انگیزه خود را اختلافات شخصی با فرد مجروح (مالک آرایشگاه) عنوان کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، گفت: پلیس همواره تلاش می‌کند با بکارگیری تمامی امکانات و بهره‌گیری از تمامی ظرفیتها خصوصا ظرفیتهای عظیم مشارکت عمومی برای نهادینه کردن نظم و امنیت در جامعه استفاده کند تا بتواند ماموریت‌های خود را در جامعه به نحو مطلوب و شایسته انجام دهد.

فراشبند از شهرستان های جنوبی استان فارس است.

 

کدخبر: 952882 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟