فوت دانشجو پزشکی در همدان / علت فوت چه بود؟

به گزارش رکنا،  حسن خانجانی با اشاره به حادثه رخ داده برای یکی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان، اظهار کرد: امروز ۶ آبان ماه، چهار نفر از دانشجویان دانشگاه همدان با کرایه کردن چهار دستگاه دوچرخه در بلوار ارم مشغول دوچرخه‌سواری شدند و  یکی از آنان با درختی در بلوار ارم روبروی هتل پارسیان به شدت برخورد کرده و مصدوم می شود.

وی عنوان کرد: بلافاصله این دانشجو به نام معصومه احمدی، دانشجوی فناوری اطلاعات سلامت دانشگاه علوم پزشکی را برای مداوا به بیمارستان انتقال می دهند.
دادستان همدان افزود: متأسفانه این دانشجو به علت شدت جراحات وارده از ناحیه صورت و حنجره در بیمارستان جان خود را از دست می دهد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان نیز در تکمیل این خبر اظهار کرد: عصر امروز دو خانم مشغول دوچرخه‌سواری در بلوار ارم بودند که متاسفانه یکی از آنها تعادل خود را از دست می‌دهد و نمی‌تواند کنترلی در دوچرخه‌سواری داشته باشد و به همین دلیل به درخت برخورد کرده و دچار سانحه می‌شود.

علیرضا توقیری با بیان اینکه او از ناحیه سر دچار مصدومیت شده و تیم اورژانس بر بالین این مصدوم حاضر می‌شود گفت: بلافاصله اقدامات عملیات احیا توسط اورژانس انجام می گیرد و به بیمارستان بعثت نیز منتقل می‌شود اما متاسفانه به علت آسیب به اندام قدامی، این فرد از دنیا می‌رود.

وی خاطرنشان کرد: متوفی دانشجوی رشته فناوری اطلاعات سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوده که این ضایعه را به جامعه دانشگاه علوم پزشکی نیز تسلیت عرض می‌کنیم.

کدخبر: 941014 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟