شیطان در جلد میهمان خانه مردی با دخترش / پدر دست به قتل فجیع زد + عکس

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از وقتی شروع شد که مامور شهرداری هنگام  جمع آوری زباله های یکی از محله های حصارک کرج با  بقایای جسد یک مرد روبرو شد.

صحنه دلخراش و وحشتناکی بود و مامور شهرداری با پلیس تماس گرفت و ماجرای پیدا شدن جسد یک مرد را گزارش کرد.

 خیلی زود کارآگاهان جنایی استان البرز و بازپرس کشیک قتل در محل کشف جسد حضور یافتند  و پس از بررسی های ابتدایی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد. به دنبال کشف هویت مقتول و بازرسی لباس های وی شماره تماس فردی به نام غلام در جیب لباس مقتول پیدا شد که می‌توانست تنها سرنخ این جنایت مرموز و تکان دهنده باشد.

غلام تنها مظنون این پرونده مرموز چند روز  بعد با ردیابی‌های پلیسی بازداشت شد.

 اماغلام  ادعا می‌کرد مقتول  را نمی‌شناسد تا اینکه پس از تحقیقات بیشتر لب به اعتراف گشود و پرده از راز جنایتش برداشت.

غلام  به کارآگاهان گفت: مدتی بود که من و مقتول با هم رفت و آمد داشتیم تا اینکه یک روز متوجه شدم او نیمه شب به دخترم بی حرمتی کرده و او را مورد آزار جنسی قرار داده است.

خشم مرا فرا گرفته بود و از شدت عصبانیت برای آرام کردن خودم تنها به یک فکر بودم تا اینکه به سراغش رفتم و با داد و فریاد به جانش افتادم و در درگیری خونینی که با او داشتم با ضربات چاقو او را به قتل رساند و سپس برای اینکه ردی هیچ اثری از او نباشد تا راز مرگش فاش شود اقدام به تکه تکه کردن جسد کردم.

بدین ترتیب غلام به اتهام قتل عمد بازداشت شد اما از آنجا که خانواده مقتول شناسایی نشدند، رسیدگی به پرونده بلاتکلیف ماند تا اینکه سرانجام با درخواست قصاص از سوی معاون قوه قضائیه پرونده پس از ۶ سال به جریان افتاد و متهم در شعبه یکم دادگاه کیفری البرز محاکمه شد.

غلام از زندان به شعبه یکم منتقل شد و در شرح ماجرا به قضات دادگاه گفت: من و مقتول هر 2 کارگر ساختمانی بودیم. او در ایران کسی را نداشت و با هم رفت و آمد خانوادگی داشتیم تا آن اتفاق شوم افتاد و من هم تصمیم به انتقام گرفتم. اما حالا پشیمانم و باید او را تحویل قانون می‌دادم. با درخواست معاون اول قوه مبتی بر قصاص متهم وی با حکم قضات پس از شور به قصاص محکم شد .

غلام پس از ۱۲سال زندگی در برزخ سرانجام با تلاش تیم صلح وسازش به شرط پرداخت دیه یک مرد مسلمان از قصاص نجات یافت.

معصومه مرادپور

 

کدخبر: 887606
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟