این خانم دزد مغازه های دامغان یک مرد بود / او با پابند الکترونیکی هم دزدی می کرد

به گزارش رکنا، سرهنگ جلیل موقوفه ای فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت مغازه در شهرستان دامغان با توجه به حساسیت موضوع ماموران پلیس آگاهی به صورت تخصصی و هوشمندانه وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه سارق حرفه‌ای در پوشش زنانه اقدام به سرقت تعدادی از مغازه‌های سطح شهر دامغان می‌کرد، افزود: کارآگاهان زبده آگاهی طی اقدامات شبانه روزی و با استفاده از تجهیزات هوشمند پلیسی موفق به شناسایی هویت متهم شدند.

سرهنگ موقوفه ای ادامه داد: در بررسی‌های ویژه پلیس مشخص شد این سارق سابقه دار چند سال قبل به جرم سرقت مغازه دستگیر و روانه زندان شده بود و در حال حاضر با پابند الکترونیکی از زندان آزاد بود و با شگرد خاصی نیمه‌های شب از مغازه‌ها سرقت می‌کرد.

این مقام ارشد انتظامی استان از دستگیری متهم طی عملیات غافلگیرانه در محل کسب خودش خبر داد و اضافه کرد: در بازرسی از زیرزمین مغازه وی تعدادی از اموال مسروقه کشف و جهت بررسی بیشتر به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شد.

وی تصریح کرد: سارق در بازجویی فنی پلیس به ۲۳ فقره سرقت مغازه اعتراف و پس از تکمیل پرونده با دستور قضائی روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی استان از کسبه عزیز با توجه به ایام پایانی سال خواست: ضریب ایمنی مغازه‌های خود را با استفاده از تجهیزاتی همچون نصب آژیر خطر، دوربین مداربسته و درب‌های ضد سرقت بالا ببرند و در صورت مشاهده تردد افراد مشکوک و ناشناسی سریعا با ۱۱۰ تماس و موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

کدخبر: 876721
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟