بازداشت عاملان تیراندازی خونین به 2 مرد در زابل

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان از دستگیری عوامل تیراندازی که باعث مجروحیت 2 شهروند در شهرستان زابل شده بودند، خبرداد.

سردار دوستعلی جلیلیان در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام یک مورد تیراندازی به سمت دو شهروند در یکی از محلات این شهرستان که منجر به مجروحیت آنها شده بود، موضوع دستگیری عامل یا عاملان تیراندازی به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در این راستا با اقدامات فنی صورت گرفته توسط ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان در نهایت، دو نفر از عوامل اصلی این تیراندازی شناسایی و با هماهنگی قضایی در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی در کمتر از 3 ساعت در یکی از روستاهای این شهرستان دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه عاملان تیراندازی هدفشان را از این کار اختلافات قبلی عنوان کرده، بیان داشت: متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

سردار جلیلیان در پایان خاطرنشان کرد: جامعه به هیچ وجه جولانگاه اوباش و مجرمین نخواهد بود و پلیس همواره با افرادی که بخواهند به هر طریقی اقدام به قدرت نمایی و مختل کردن نظم و امنیت عمومی مردم کنند، مقتدرانه برخورد خواهد کرد.

کدخبر: 876705
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟