جنایت عجیب در محله کن تهران / 3 قاتل فرار کردند

 ساعت 23 شب گذشته پنجشنبه یازدهم اسفند ماه، کشف جسد مرد جوانی در یکی از خیابان‌های محله کن از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 142 کن، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ، متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان تیم تشخیص هویت به همراه محمد حسین زارعی؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه اول دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد غرق در خون مرد جوانی مواجه شدند که از سوی افرادی ناشناس هدف 5 ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ همچنین بررسی‌های اولیه نشان می‌داد، تلفن همراه مقتول پس از وقوع جنایت به سرقت رفته است.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی که در روند تحقیقات متوجه وجود دوربین‌های مداربسته شده بودند به بازبینی فیلم آنها پرداخته و لحظه به لحظه صحنه جنایت را مشاهده کردند و پی بردند، 3 مرد جوان از یک خودرو پیاده شده و مقتول را به دلایل نامشخصی هدف 5 ضربه چاقو قرار داده‌ و پا به فرار گذاشته‌اند.

تحقیقات بیشتر تیم تحقیق نیز حکایت از آن داشت، مقتول کارگر یک شرکت‌ در محله کن بوده است همچنین انگیزه عاملان این جنایت برای کارآگاهان مشخص نیست.

با دستور محمد حسین زارعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای شناسایی عاملان این جنایت ادامه دارد.

کدخبر: 874375
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟