عکس ها و فیلم های دیده نشده از کیان پیرفلک / اشک ایران در آمد
حجم ویدیو: 3.94M | مدت زمان ویدیو: 00:00:45

به گزارش رکنا، کیان پیرفلک نام کودک 9 ساله اهل ایذه است که در جریان تیراندازی های ناآرامی های تروریستی اخیر در ایذه جان خود را از دست داد.بعد از شهادت مظلومانه این کودک بی گناه بود که کلیپی از او در فضای مجازی منتشر شد.در آن کلیپ او صحبت خود را با جمله : به نام خدای رنگین کمان ؛ آغاز کرد و قایق چوبی کوچک خود را به حرکت در آورد.دیدن صحنه هایی از کودکانه این شهید خردسال، قلب هموطنان را به درد آورد.

حالا فیلم دیگری از این پسرخردسال در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد او در حال کاشتن نهال در بلوار شهر محل سکونت خود است.

روز گذشته مادر کیان با قرار گرفتن مقابل دوربین صدا و سیما از مردم درخواست کرد که از صفحه شخصی او در اینستاگرام سواستفاده نکنند.

کیان پیرفلک

کیان پیرفلک

این مادر داغدار در ادامه صحبت ها خود اضافه کرد: فرزندم را از دست داده ام و اصلا نمی دانم گوشی ام کجاست.در این چند روز هم در روستایی بودم که آنتن نداشت و نمی دانم چه کسی به جای من در صفحه ام فعالیت می کند.

این مادر داغدار در آخر گفت: من در مراسم تدفین فرزندم شعری نخواندم. تقاضای قصاص قاتل فرزندم را دارم و فیلم دوربین های مدار بسته را دیده ام و امیدوارم افرادی که در این فیلم مشخص است اقدام به تیراندازی سمت ماشین ما کردند به زودی شناسایی و دستگیر شوند.

کیان پیرفلک

کدخبر: 844522
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟