فیلم ترسناک از مرد عنکبوتی اهواز / در محاصره پلیس چه گذشت + عکس
حجم ویدیو: 29.43M | مدت زمان ویدیو: 00:01:10

به گزارش رکنا، سرهنگ حسین زلقی رئیس پلیس کلانشهر اهواز به خبرنگار رکنا گفت: بنا به گزارش مرکز پلیس 110اهواز مبنی بر وقوع یکفقره سرقت کیف پولی ومدارک شناسایی از داخل چادر مسافرتی زائرین کربلا در خیابان اصلی زیتون کارمندی،موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارق دردستور کار پلیس اهواز قرار گرفت.

فرد مالباخته که اهل استان کرمان است در تحقیقات پلیسی اظهار داشت: در چادر مسافرتیمان درحال استراحت بودیم فردی که لباس قرمز به تن داشت با کارد اقدام به پاره کردن چادر مسافرتی وسرقت کیف مدارک وپول نقدی نمود واز محل متواری شد.

در این راستا ماموران کلانتری26ملی راه زیتون اهواز با گشت زنیهای هدفمند و بررسی همه جانبه سارق را درخیابان کمیل مشاهده نمودند که سارق به محض دیدن مأمورین اقدام به فرار  نمود و از بالای پشت بام منازل و شکستن شیشه تراسها وارد خانه شهروندان اهوازی گردید که نهایتا باهوشیاری پلیس دستگیرشد.

رئیس پلیس کلانشهر اهواز گفت: متهم که فردی سابقه دار ومعتاد است در بازجویی‌های پلیس به چندین فقره سرقت  اعتراف کرد، دربازرسی از متهم نزدیک به دوملیون تومان وجه نقد وپاسپورت مدارک شناسایی مالباختگان کشف وضبط شد.

متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

علی رنجکش

کدخبر: 827187
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟