قتل هولناک مادربزرگ تنها توسط نوه کینه ای / عمه ها قصاص خواستند

به گزارش رکنا، ظهر 12 اسفند ماه سال ۱۴۰۱ زنی هراسان با پلیس تماس گرفت و از کشته شدن مادر ۸۰ ساله‌اش به نام گلی خبر داد .

این زن به ماموران گفت: مادر پیرم به تنهایی در خانه اش زندگی می کند و من  هر چند روز یکبار به خانه او در خیابان نظام آباد می‌رفتم و به او سر می‌زدم .امروز وقتی مقابل در رفتم مادرم در را باز نکرد. من که نگران شده بودم با کلید یدک در را باز کردم و با جسد مادرم روبه رو شدم که با پیچیده شدن روسری دور گردنش خفه شده است. مادرم با هیچکس مشکل نداشت  و نمی‌دانم چه کسی او را کشته است .

 با این تماس ماموران به خانه قدیمی پیرزن رفتند و جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

 در این میان روشن شد دستگاه اکسیژن ساز پیرزن و گوشی موبایلش سرقت شده و این زن قربانی جنایت یک آشنا شده است .

در ادامه تحقیقات فاش شد آخرین بار نوه ۳۱ ساله وی به نام شهرام به خانه او رفته بود.

 به این ترتیب شهرام ردیابی بازداشت شد و به قتل مادربزرگش اعتراف کرد.

اعتراف به قتل مادر بزرگ

و ی در بازجویی‌ها گفت: پدرم معتاد بود و به همین خاطر چند سال قبل فوت شد . مادربزرگم مادرم را در مرگ پدرم مقصر می‌دانست و همیشه پشت سر مادرم بدگویی می‌کرد. با اینکه چند سال قبل مادرم هم فوت شده بود مادربزرگم دست بردار نبود و همیشه پشت سر مادرم حرف می‌زد. به همین خاطر چند سالی بود با مادرم بزرگم قطع رابطه کرده بودم و به دیدنش نمی‌رفتم.

 وی ادامه داد: آخرین بار ساعت ۷ صبح بود که تصمیم گرفتم به دیدن مادربزرگم بروم. پیش او رفتم و با او صحبت کردم .مادربزرگم تنها بود و گلایه داشت عمه هایم به او سر نمی‌زنند .او یکباره بار دیگر شروع به بدگویی پشت سر مادرم کرد .من که آن روز مخدر مصرف کرده بودم و حال طبیعی نداشتم یاد حرف‌های قدیمی مادربزرگم افتادم و  در یک لحظه کنترل اعصابم را از دست دادم و او را خفه کردم .اما بعد از قتل بلافاصله پشیمان شدم.من می‌دانستم چه کار کنم  و برای اینکه پلیس را گمراه کنم تا همه فکر کنند مادربزرگم قربانی سرقت شده، دستگاه اکسیژن ساز و گوشی موبایل او را برداشتم و از خانه خارج شدم.حتی نمی‌دانم آنها را چطور در خیابان رها کردم .من همسر و یک دختر دارم و به خاطر کینه قدیمی که از مادربزرگم داشتم دست به این کار زدم  و حالا پشیمانم.

محاکمه نوه ناخلف

وی به بازسازی صحنه جرم پرداخت و پرونده‌اش با صدور کیفرخواست به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد .قرار بود وی در حالی محاکمه شود که 3 عمه اش برای وی درخواست قصاص را مطرح کرده‌ بودند. ولی جلسه دادگاه به خاطر نبود مدارک مربوط به انحصار وراثت به روزهای بعد موکول شد.

کدخبر: 1015641 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟