یک آمر به معروف در آبشار یاسوج کتک خورد ! / 5 نفر به او حمله کردند !

به گزارش رکنا، سید علی ملک‌حسینی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حادثه ساعت ۲۴ شنبه شب پارک آبشار یاسوج و قتل یکی از نیروهای دریابانی بندر لنگه در استان هرمزگان، افزود: بازپرس بلافاصله در محل حضور پیدا کرد و پرونده تشکیل قضایی در محل تشکیل و همچنین اظهارات نیز گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه تحقیقات اولیه صورت گرفته است، ادامه داد: در این رابطه یک نفر در هنگام حادثه دستگیر شد و چهار نفر دیگر نیز پس از شناسایی با دستور قضایی دستگیر و بازداشت شده اند.

وی بیان کرد: بررسی‌های لازم در حال انجام است تا اینکه با بتوان ابعاد مختلف این حادثه مشخص و سایر متهمان احتمالی نیز شناسایی و دستگیر شوند.

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در این حادثه یک نفر که در آبشار یاسوج مهمان بوده تیر خورد، عمل جراحی بر روی او انجام شده و هم اکنون حال عمومی وی مساعد است، بیان کرد: ابعاد مختلف این حادثه در حال بررسی است و اکنون نظر قطعی نمی‌توان داد و بعد از بررسی‌های دقیق اظهارنظر نهایی انجام می‌گیرد.

استوار یکم احسان فرخیانی در این درگیری جلوی چشم همسر و فرزند خود مورد اصابت گلوله یکی از اراذل و اوباش قرار گرفته و به درجه رفیع شهادت نائل شد.

استواریکم احسان فرخیانی، متولد ۱۳۷۶ دریابان پایگاه دریابانی بندرلنگه در ایام مرخصی به همراه خانواده(همسر و فرزند سه ماهه) در این شهر به سرمی برد.

ابعاد حادثه دوم برای یک آمر به معروف

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساعت یک و ۳۰ دقیقه بامداد امروز گزارشی از مجروحیت یکی از نیروهای آمر به معروف در پارک آبشار یاسوج دریافت شد.

حجت‌الاسلام حمزه پیشقدم افزود: این آمر در حال تذکر به افرادی بوده که در حال مشروب خوردن بودند اما این افراد فرد آمر را مورد ضرب و شتم قرار می دهند و با حالت مستی به وی حمله ور می شوند.

وی تاکید کرد: طبق اعلام پزشک این آمر به معروف مورد اصابت چاقو توسط این اراذل و اوباش قرار گرفته و مراحل درمانی ان اتمام یافته است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: آبشار یاسوج ناامن شده است و به راحتی برخی از افراد در این محل منکر انجام می دهند و با تذکر دیگر نمی توان کاری از پیش برد و نیاز است متولیان امر به موضوع ورود جدی داشته باشند.

برخورداری از طبیعت زیبا، آب وهوای مساعد و نزدیکی به استان‌های جنوبی،آبشار یاسوج را به یکی از گردشگرپذیرترین مکان‌های دیدنی کهگیلویه وبویراحمد تبدیل کرده است اما در عین حال این مکان زیبا پاتوق عده ای ازافراد شده که بدون در نظر گرفتن منکرات دست به هر کاری می زنند و رفتارهای خطرسازی را انجام می دهند به گونه ای که در مدت کمتر از۷۲ ساعت یک نفر در این پارک کشته و یک نفر دیگر زخمی شده است.

آبشار یاسوج از اصلی‌ترین جاهای دیدنی یاسوج واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد و از زیباترین آبشارهای ایران است که در فاصله ۲ کیلومتری مرکز شهر یاسوج و در شمال این شهر واقع شده است.

کدخبر: 1007143 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟