تصادفات جاده ای در خراسان رضوی منجر به مصدومیت ۱۰ نفر شد

به گزارش رکنا ، محمد علیشاهی اظهار کرد: ۲ سانحه رانندگی که امروز در جاده‌های فریمان و تربت‌حیدریه خراسان رضوی رخ داد، منجر به مصدومیت ۱۰ نفر شد و این مصدومان توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان انتقال یافتند.

مسؤول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: در حادثه نخست بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید که صبح امروز در جاده فریمان و بعد از «فرهادگرد» رخ داد، چهار نفر مصدوم شدند.

وی ادامه داد: برای امدادرسانی به مصدومان این واژگونی، ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شد و تمامی مصدومان توسط اورژانس به بیمارستان فریمان منتقل شدند.

علیشاهی بیان کرد: در حادثه دیگر بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید و یک دستگاه خاور که در حوالی ساعت ۱۶ امروز در جاده تربت حیدریه به مشهد رخ داد، چهار نفر مصدوم شدند.

مسؤول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: برای امدادرسانی به مصدومان این حادثه یک دستگاه آمبولانس اورژانس و یک دستگاه آمبولانس هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند و تمامی مصدومان به بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد منتقل شدند.

کدخبر: 1002842 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟