کدخبر: 388375 ارسال پرینت 812

رکنا: تهیه کننده تلویزیون گفت: تکلیف برنامه‌ و جزئیاتی که که قرار است روی آنتن ببریم سه روز دیگر مشخص می‎شود، ضبط و پخش میلیونر شو قطعی است ولی در حال حاضر زمان شروع ضبط آن مشخص نشده است چراکه هنوز درگیر جلسات و مذاکرات برای مقدمات این برنامه گفت و گو محور هستیم.

هاشم رضایت تهیه‎کننده تلویزیون درباره آخرین وضعیت برنامه گفت و گو محور با اجرای محمدرضا گلزار گفت: طبق مذاکراتی که پیش از این داشته‌ایم این برنامه به نام "میلیونر شو" قرار است با اجرای محمدرضا گلزار به صورت هفتگی از شبکه سه سیما پخش شود.

وی در همین راستا افزود: تکلیف برنامه‌ و جزئیاتی که که قرار است روی آنتن ببریم سه روز دیگر مشخص می‎شود، ضبط و پخش میلیونر شو قطعی است ولی در حال حاضر زمان شروع ضبط آن مشخص نشده است چراکه هنوز درگیر جلسات و مذاکرات برای مقدمات این برنامه گفت و گو محور هستیم.

گفتنی است، چندی پیش خبری در رسانه‌ها با عنوان پخش برنامه گفت و گو محور با اجرای محمدرضا گلزار در شبکه نسیم رسانه ای شد. خبری که در صحت و سقم آن اطمینان کافی وجود نداشت تا این که معاون سیما درباره یک برنامه جدید با ساختار گفت و گو محور با اجرای محمدرضا گلزار در شبکه 3 سیما خبر داد.

برنامه "میلیونر شو" که توسط تهیه کنندگان سری اول برنامه "دورهمی" تولید می شود در صورت شروع ضبط و پخش آن اولین حضور محمدرضا گلزار در تلویزیون به عنوان مجری را رقم می‌زند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها