کدخبر: 379865 ارسال پرینت 270

رکنا: مریم بوبانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره سریال "رهایم نکن" گفت: تا چندی پیش مشغول ایفای نقش در سریال رمضانی "رهایم نکن" به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور بودم که به تازگی ایفای نقش من در این مجموعه رمضانی به پایان رسیده است.

وی در خصوص همکاری‌های پیشین خود با کارگردان سریال "رهایم نکن" افزود: با عسگر پور در 4 اثر دیگر نیز در گذشته همکاری داشته ام. تمام چهار اثر قبلی وی با اقبال عمومی روبرو بودند و بازخوردهای بسیار خوبی از سوی مخاطبان داشتند. امیدوارم سریال "رهایم نکن" که قرار است در ماه مبارک رمضان روی آنتن رسانه ملی برود نیز با استقبال زیاد و بازخورهای خوب از سوی مخاطبان همراه شود.

این بازیگر Actor درباره نقشش در سریال رمضانی "رهایم نکن" افزود: نمی توانم بگویم در این مجموعه نقشی متفاوت دارم یا شبیه نقش های قبلی ام است اما با توجه به این که افق دید نویسندگانِ سریال در مورد افرادی به سن و سال من، نقشی فراتر از مادر نیست، در "رهایم نکن" نیز نقشی شبیه به این شخصیتها را بازی می کنم.

بوبانی در ادامه تصریح کرد: همواره سعی کرده‌ام به شخصیتهای ضعیفی که نویسندگان خلق کرده اند قدرت داده و نوع نگاهشان به زندگی را به گونه دیگری نشان دهم که امیدوارم در "رهایم نکن" محقق شده باشد.

وی درباره پیام سریال "رهایم نکن" به مخاطبان توضیح داد: پیام سریالهای اجتماعی خانوادگی مشخص است. پیامهایی چون دروغ نگفتن، فریب ندادن، درگیر ماجراهای مالی نشدن و فراموش نشدنِ ارتباطات انسانی، از مواردی است که باید به آن مقید باشیم.

بازیگر "مختارنامه" با اشاره به سریالهای مناسبتی افزود: سریالهای مناسبتی مجموعه ای از خصوصیات، اخلاقیات، حرمت ها و ارزشها را که در ماه مبارک رمضان افراد برای آن ارزش زیادتری قائل هستند برای مخاطب مطرح می کنند و بالطبع کسانی که کار هنری می کنند نیز با بازی در این سریالهای مناسبتی گامی در راستای انتقال پیام به مخاطبان بر می دارند.

بوبانی درباره فعالیت های خود گفت: در حال بازی در یک تئاتر با نام "خنکای ختم خاطره" به نویسندگی حمیدرضا آذرنگ و کارگردانی حامد ادواری هستم که بازیگران این نمایش جوانهای تازه کار تئاتر هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها