از عرضه اولیه های این هفته بازار بورس چه خبر؟

به گزارش رکنا، افسانه اروجی با اشاره به این که چهار شرکت درج‌شده در بازار دوم فرابورس وجود دارند، اظهار کرد: این چهار شرکت شامل توسعه مسیر برق گیلان، شرکت تهیه و توزیع غذای دنا افرین فدک، شرکت پتروشیمی ارومیه و یک شرکت کشاورزی و دامپروری می‌شود.

وی ادامه داد: طبق اقداماتی در فرابورس و شرکت‌ها انجام شده است، دو شرکت مسیر برق گیلان و پتروشیمی ارومیه در آستانه عرضه اولیه قرار دارند و هرکدام به نتیجه نهایی برسد و ارزش‌گذاری شود، چهارشنبه هفته جاری عرضه اولیه خواهد شد. سایر شرکت‌ها نیز در هفته‌های آتی عرضه می‌شوند.

بر اساس این گزارش، رافزا آخرین نمادی بود که در تاریخ ۲۴ تیرماه در فرابورس عرضه اولیه شد.

یکی از دو نماد شاروم و بگیلان چهارشنبه عرضه اولیه می‌شود

صبافولاد و فولاد اکسین در مرحله پذیرش

افسانه اروجی، معاون بازار فرابورس، گفت:

یکی از دو نماد درج شده پتروشیمی ارومیه و تولید مسیر برق گیلان چهارشنبه همین هفته در بازار فرابورس عرضه اولیه خواهد شد.

چه شرکت‌های بورسی این هفته به مجمع می‌روند؟!

بورس

مصوبه خوب برای سهام عدالت

حسن قالیباف رئیس سازمان بورس اوراق بهادار:

در جلسه شورای عالی بورس مقرر شد سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی بازار گردانی شود تا قیمت آنها کمتر از ۹۸ درصد خالص ارزش دارایی‌های شرکت‌های سرمایه‌گذاری در بورس یا همان ( NAV) نباشد.

پذیرش این شرکت ها از اواسط مرداد ماه در بورس تهران آغاز می شود و آنها نیز بعد از عید غدیر می توانند در مجموع ۶۰ درصد سهام خود را به فروش برسانند.

زیرمجموعه «وصندوق» وارد بازار می‌شود

سعید بزرگی، مدیرعامل صبا فولاد خلیج فارس گفت:

«شرکت صبا فولاد اقدامات اولیه برای ورود به بازار سرمایه را انجام داده و جلساتی را هم با فرابورس داشته و مدارک مورد نیاز را ارایه کرده است»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟