اسامی سهام شرکت های بورسی با بیشترین و کمترین سود امروز سه شنبه

به گزارش رکنا، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس افت 28هزار و 238واحدی در ارتفاع یک میلیون و 205هزار و 428واحدبه کار خود پایان داد و بیش از 12میلیارد و 518میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش 11هزار و 518میلیارد تومان در یک میلیون و 191هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های نورد قطعات فولادی، ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس و خوراک دام پارس بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس، توریستی و رفاهی آبادگران ایران و ایران ترانسفو بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 264میلیون ورقه به‌ارزش 5هزار و 207میلیارد تومان در 558هزار نوبت، آیفکس 167واحد افت کرد و در ارتفاع 17هزار و 669واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های مواد اولیه دارویی البرز بالک، صنایع فولادی آلیاژی یزد و کشت و دام قیام اصفهان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های مبین وان کیش، سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان و توکاریل بیشترین کاهش قیمت را داشتند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟