فروش انواع شیرگازی سارادرسایزهای مختلف

شیرگازی سارا

کمپانی صنعتی تولیدی سارا با استفاده از دستگاه های کاملأ پیشرفته و با بهره گیری از نیروهای مجرب و کاربلد در زمینه شیرآلات صنعت گاز با کیفیت ترین شیرگازی را به بازار عرضه نموده است؛ کیفیت بالا در تولید شیرگازی آن را مشابه و هم سطح نمونه های خارجی تلقی کرده به گونه ای که امروزه برند سارا در صنعت شیر گازی حرف اول را می زند.

مدیران پرتلاش و زحمت کش این مجموعه به صورت دائم در تمامی خطوط تولید دستگاه های تولیدی را آپدیت می کنند تا با کیفیت ترین طرح از شیرگازی، آنچنان که در شأن خریداران گرامی است تولید گردد.

شیرگازی سارا نامی مطمئن در صنعت گاز کشور بوده که موفق شده است رضایتمندی حداکثری خریداران (که سرمایه های معنوی و حمایتگران واقعی شرکت محسوب می شوند) و سرمایه گذاران و تأمین کنندگان را به دست آورد و در این مسیر گامهای بلندی را بردارد تا با توجه به شناخت و درک آنها نیازشان را برطرف نماید.

برترین خصوصیات سارا گاز

 • انتخاب مواد و قطعات مناسب و طراحی اقتصادی دست به دست هم داده اند تا دوام و استحکام شیرگازی سارا در جایگاه بالایی قرار بگیرد.

 • از مهمترین اهداف راهبردی شرکت سارا کیفیت و ایمنی مطمئن است که در این راه موفقیتهای ارزشمندی را کسب نموده اند.

 • ویژگیها و آزمایشات مندرج در استاندارد ملی ایران را شیرگازی سارا با موفقیت طی کرده است.

 • به اصل مشتری مداری و توجه به نقطه نظرات آنها با رعایت کیفیت عالی دقت شده است.

 • طراحی اقتصادی- کیفیت تضمینی- امنیت بالا از خصوصیات بارز شرکت سارا می باشند.

شیر گازی چیست؟

در هر دوره ای از تاریخ با توجه به تغییر و تحولاتی که در مسیر آنها صورت گرفته است نیاز بشریت نیز با آنها تغییر کرده است که وجود ابزار و وسایل کمکی در این تغییرات نقش مهمی را ایفا می کنند.

از شاخص ترین و مهمترین ابزاری که همواره بشر نیازمند آن بوده و نقش مهمی را در حیات آنها داشته است وجود یک عملگر برای انتقال و هدایت آب است که در گذشته با استفاده از وسیله ای ساده نظیر: صفحه ای که قابلیت تغییر وضعیت را داشته صورت گرفته است.

این سازه ساده در مسیر جریان آب قرار می گرفت و آب را به مسیرهای مشخص هدایت می کرد که با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی و رفتن به سمت صنعتی شدن، این ابزار تحت تغییراتی قرار گرفت که امروزه این وسیله با نام شیر والو (Valve) مسیر جریان سیال را هدایت می کند؛ این محصول با توجه به نیاز و عملکرد در مدلهای متنوع تولید می گردد.

شیر توپی گازی سارا

شیر گازی که با نام شیر توپی نیز شناخته می شود به دلیل اینکه با سرعت بالا جریان سیال را قطع و وصل می کند مورد استفاده بسیاری قرار گرفته است و کاربرد فروانی دارد.

نامهای دیگر شیر گازی سارا عبارت هستند از:

شیر گازی- شیر ضربه ای- شیر تک ضرب- بال ولو- شیر ربع گرد- شیر on/off- شیر ball valve.

در کلیه سیالات غیر خورنده مانند: لوله کشیهای آب، نفت و... از شیر گازی استفاده می شود اما به دلیل اینکه بیشترین استفاده را در لوله کشی گاز دارد نام شیر گازی به آن اختصاص داده شده است.

محاسن شیر گازی سارا

 • از آلیاژ برنج تولید می شوند به همین دلیل به سلامت آب کمک می کنند.

 • در برابر خوردگی، پوسیدگی و زنگ زدگی مقاوم هستند.

 • دارای تست هوای فشرده هستند که این ویژگی مختص به شیر گازی سارا است.

 • در زمان باز کردن شیر صدایی مانند ترکیدن حفره هوا ایجاد می شود که این خود سلامت و کیفیت محصول را ثابت می کند.

خریدشیرگازی سارا

این محصول یک ربع گرد با مواد اولیه مرغوب با روشهای فورج و ماشین کاری می باشد که بر اساس استاندارد ملی ایران تولید می شود.

شیر گازی سارا در واحدهای مسکونی- تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

نوع دهانه های ورودی و خروجی شیر با رزوه NPT طراحی شده است و نحوه اتصال شیر گازی به صورت دنده مادگی می باشد.

اجزای تشکیل دهنده شیر گازی سارا به شرح زیر می باشد:

این محصول از یک بدنه اصلی تشکیل شده است که یک پوسته آن را پوشش می دهد، درون بدنه جنس کروی و روی بدنه دسته اهرمی شکل قرار گرفته است.

دسته اهرمی شکل زمانی که به موازات لوله چرخیده می شود کروی درونش کنار رفته و باعث عبور سیال می شود و هنگامی که دسته عمود بر لوله قرار داده می شود مسیر حرکت سیال مسدود می شود.

اما توجه کنید که شیر گازی را به صورت نیمه باز نگه ندارید چرا که نیمه باز نگه داشتن شیر باعث عملکرد ضعیف و پوسیدگی در آن می شود.

سایزهای تولیدی شیر گازی سارا

 • شیر گازی توپی برنجی (قفلی) سایز 2/1 1 اینچ سارا

 • شیر گازی توپی برنجی (قفلی) سایز 1 اینچ سارا

 • شیر گازی توپی دسته اهرمی برنجی سایز 1 اینچ سارا

 • شیر گازی توپی دسته اهرمی برنجی سایز 2/1 1 اینچ سارا

 • شیر گازی توپی دسته اهرمی برنجی سایز4/1 1 اینچ سارا

 • شیر گازی توپی دسته اهرمی برنجی سایز 2 اینچ سارا

 • شیر گازی توپی دسته اهرمی برنجی سایز 4/3 اینچ سارا

 • شیر گازی سبک سایز 1 اینچ سارا

شیرهای قفلی سارا گاز برای قطع و وصل کردن جریان سیال می باشند که محل قرارگیری آنها در پشت کنتور است؛ با چرخش شیر قفلی جریان به طور کلی قطع می شود.

 

نمایندگی شیر گازی سارا

این محصول با توجه به نوع آن و با توجه به سایزهای مختلف آن قیمتهای متفاوتی را به خود اختصاص داده است.

ما برای راحتی حال شما خریداران سایت انحصاری خود را راه اندازی نموده ایم تا بروزترین قیمتهای شیر گازی سارا را در آن مشاهده نمایید.

همچنین فروشگاه های آنلاین ما برقرار شده اند تا یک خرید راحت و بدون دردسر را فقط با چند کلیک ساده انجام دهید تا در کمترین زمان کاری برایتان ارسال شوند.

پشتیبانی های ما همه روزه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند کافیست با شماره های ثبت شده در سایت ارتباط برقرار کنید.

برای خرید حضوری نیز می توانید به نمایندگیهای ما در شهر خود مراجعه کنید تا محصول مد نظر خود را با تضمین کیفیت خریداری نمایید.

نمایندگی شیرگازی سارا

 

کدخبر: 862278
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟