هزینه کاشت مو براساس چه عواملی محاسبه می شود؟

مواردی همچون نوع الگوی ریزش مو، پزشک و مرکز درمانی مورد نظر و همچنین تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای پوشاندن طاسی سر را می‌توان از جمله مهم‌ترین عوامل موثر بر هزینه کاشت مو در شهر تهران دانست. امروزه با توجه به استقبال بی‌نظیر مردم از متد ایمپلنت مو، مرکزهای زیبایی و درمانی زیادی در داخل و خارج از کشور شروع به ارائه این خدمت رسانی کرده‌اند. اگر شما اراده کنید و از تعداد زیادی از این مراکز درخواست اعلام قیمت نمایید، خواهید دید که هزینه‌ها تا چه اندازه با یکدیگر متفاوت هستند. در حالی که اغلب آن‌ها هزینه‌ای در یک سطح دارند اما برخی دیگر قیمتی بسیار بالاتر یا بسیار پایین‌تر را اعلام خواهند کرد. توصیه می‌شود از انتخاب این مراکز که قیمت‌های غیر معمولی می‌دهند (به ویژه آن‌هایی که هزینه پایین‌تر دریافت می‌کنند) دوری نمایید چراکه معمولا از کادر با تجربه و تجهیزات جدید استفاده نمی‌کنند. 

چه عواملی بر هزینه کاشت مو تاثیر می‌گذارند؟

به طور کلی عوامل موثر بر هزینه کاشت مو عبارت هستند از:

  1. فرم و حجم ایده آل مورد نظر زیباجو: یکی از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت کاشت مو است. برای اینکه پزشک بتواند به طور منطقی نواحی طاس سر را بپوشاند، ضمن در نظر گرفتن ایده‌آل‌های زیباجو باید تخمین بزند که چه تعداد گرافت برای پیوند لازم است. طبیعی است هرچه تراکم بیشتر باشد به تعداد گرافت‌های بیشتری نیاز است و متقابلا هزینه نیز افزایش خواهد یافت.
  2. میزان طاسی سر: شدت ریزش مو در برخی افراد به قدری زیاد است که موی کافی روی سرشان برای برداشت ندارند. این قبیل افراد معمولا یا کاندید مناسبی برای کاشت نیستند و یا برای کاشت مو از بدن (روش BHT) در نظر گرفته می‌شوند که طبیعتا روی هزینه نهایی تاثیرگذار خواهد شد.
  3. کیفیت موها در ناحیه اهدا کننده مو: هرچقدر کیفیت موهای فرد در محل بانک مو بهتر باشد، از پیچیدگی پروسه کاسته شده و بر سرعت آن می‌افزاید. هرچقدر این روش بدون محدودیت و مانع انجام شود، هزینه کمتر خواهد بود.
  4. دستمزد جراح و تکنسین‌ها: از دیگر عوامل مهم در تعیین قیمت ایمپلنت مو می‌توان به مقدار هزینه حق الزحمه کادر پزشکی اشاره کرد.
  5. وسایل بی حسی: هزینه‌های جانبی مانند داروهای بی‌حسی نیز در قیمت نهایی تاثیر دارند.
  6. امکانات و تجهیزات: تجهیزات و امکانات مورد استفاده برای پیوند موی طبیعی نیز در تعیین نهایی قیمت تاثیر زیادی دارند. توجه داشته باشید که اگر یک نتیجه با کیفیت را خواستار هستید، باید مرکزی را انتخاب کنید که از تجهیزات نوین و پیشرفته‌تری استفاده می‌کنند. همچنین باید انتظار افزایش هزینه را نیز داشته باشید زیرا هزینه نگهداری و کالیبره کردن آن‌ها زیاد است.
  7. منطقه جغرافیایی کلینیک: غالبا کلینیک‌هایی که هزینه‌های بیشتر دریافت می‌کنند در مناطق اعیانی نشین شهر هستند ولی الزاما خدمات با کیفیت‌تری ارائه نمی‌دهند.

قیمت کاشت مو اس یو تی

قیمت کاشت مو اس یو تی

پیوند مو با روش اس یو تی یکی از روش‌های محبوب است که از جدیدترین فناوری‌ها برای استخراج و پیوند مو استفاده می‌کند. در برآورد قیمت نهایی کاشت مو به روش‌ SUT چند عامل موثر از جمله میزان تراکم نهایی مو بعد از کاشت، نوع و برند قلم SUT، تعداد گرافت‌های مورد نیاز، دستمزد پزشک و هزینه‌های جانبی عمل دخیل هستند. با توجه به این فاکتورها، ما نمی‌توانیم به طور دقیق بگوییم که این روش در هر کلینیک چه مقدار هزینه را به دنبال خواهد داشت. کلینیک تخصصی پوست و مو رز از جمله مراکز مجهز و پرآوازه در امر کاشت مو به ویژه به روش SUT در پایتخت بوده و از دستان توانا و ماهر آقای دکتر روحانی بهره می‌برد؛ زیباجویان بزرگوار به منظور اطلاع از هزینه این روش می‌توانند با مشاورین ما  تماس بگیرند.

قیمت کاشت مو اف یو تی

کاشت مو به روش FUT اولین روشی بود که برای پیوند مو ابداع شد؛ این روش تا به امروز مورد استقبال بسیاری از زیباجویانی که قصد کاشت مو پرتراکم دارند قرار گرفته است. عوام موثر بر قیمت کاشت مو اف یو تی عبارت هستند از دستمزد پزشک و کادر پزشکی، وسایل و تجهیزات مورد استفاده و حجم مورد انتظار مو. معمولا این متد نسبت به روش‌های دیگر کم هزینه‌تر می‌باشد اما به این معنی نیست که تاثیر و نتیجه آن ضعیف‌تر از سایر روش‌ها باشد. اگر قصد کاشت مو به روش FUT در مرکززیبایی رز را دارید، می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و علاوه بر استعلام قیمت، یک نوبت حضوری برای معاینه و ویزیت پزشک رزرو نمایید.

آیا هزینه توسط بیمه پرداخت می‌شود؟

همانطور که از قبل می‌دانید، شرکت‌های بیمه‌گزار هزینه متدهای مراقبت از زیبایی را پوششدهی نمی‌کنند و از آنجایی که پیوند موی طبیعی نیز زیر گروه این روش‌ها به حساب می‌آید، بیمه‌گر شما کمک هزینه‌ای را برای آن تخصیص نخواهد داد. زیرا که کاشت مو روشی درمانی به حساب نمی‌آید مگر در شرایطی مانند سوختگی حین حوادث و یا تصادفات که قوانین مرتبط با خود را دارد. به این ترتیب اگر دچار سانحه شده‌اید و تحت تاثیر آن موهایتان از بین رفته و دچار ریزش شده است بهتر است با پزشک معتمد بیمه‌گر خود یک جلسه داشته باشید.

هزینه کاشت مو در کلینیک زیبایی پوست و مو رز

خوب توجه کنید که همان قدر که هزینه‌های موجود برای انجام ایمپلنت موی طبیعی مهم است، باتجربه بودن پزشک نیز مهم است. برخی افراد پس از شنیدن هزینه نسبتا بالای کاشت، از انتخاب یک پزشک ماهر پشیمان می‌شوند اما باید حواستان را جمع کنید تا این عامل باعث نشود که شما پزشک نامناسبی را برای انجام پیوند مویتان انتخاب کنید. زیرا در این صورت احتمال دارد دچار عوارض جانبی جدی و شدید جبران ناپذیری بعد از کاشت مو شوید که برخی از آن‌ها جبران ناپذیر خواهند بود. شما زیباجویان گرامی در صورت تمایل برای اطلاع از هزینه پیوند مو می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز که یکی از بهترین کلینیک‌های معتبر در امر کاشت مو در شهر تهران به حساب می‌آید، به صورت کاملا رایگان از طریق شماره  02148679 در ارتباط باشید. هچنین می‌توانید از طریق پیام رسان واتساپ به شماره 09052106009 تمامی سوالات خود در این رابطه و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.    

منابع: kurtzmanplasticsurgery

 

کدخبر: 845016
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟