قیمت پلی استیشن 5  + فیلم
حجم ویدیو: 24.28M | مدت زمان ویدیو: 00:03:11

به گزارش رکنا، سرانو (Serrano)، یکی از تحلیل‌گران مسائل اقتصادی-تجاری صنعت بازی‌های ویدیویی و از جمله‌ افرادی است که در گذشته سابقه فاش کردن اطلاعات موثق در این حوزه را دارد. وی در پست توییتری جدید خود به سؤال یکی از کاربران در خصوص زمان دقیق تصمیم سونی برای رونمایی از قیمت و زمان عرضه پلی‌ استیشن ۵ پاسخ داده است.

سرانو سابقه خوبی در فاش‌کردن تاریخ رویدادها و وقایع صنعت بازی داشته و اخیراً در ماه ژوئن زمان دقیق رویداد رونمایی از PS۵ را از قبل اعلام کرده بود. باید رویداد رونمایی از بازی‌های ایکس‌ باکس سری ایکس را نیز به این فهرست اضافه کنید. حالا سرانو در پست توییتری خود، گفته است فردا ساعت ۰۰: ۰۰ بامداد به وقت تهران یا عبارتی امشب ساعت ۲۴: ۰۰ قیمت و تاریخ دقیق عرضه کنسول PS۵ اعلام می‌شود.

اما این ادعا درحال حاضر فقط در حد یک شایعه است و نباید آن را به هیچ عنوان قطعی تصور کرد. از طرفی باتوجه به اینکه پلتفرم‌ها و مراکز فروش کشورهای مختلف جهان درحال آماده‌سازی برای شروع دریافت سفارش پیش خرید این کنسول قبل از فرارسیدن زمان عرضه‌ی آن در تعطیلات آخرسال ۲۰۲۰ هستند، حالا بیش از هرزمان دیگری اعلام جزئیات مربوط ‌به زمان و قیمت عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ توسط سونی کاملاً منطقی به نظر می‌رسد.

سونی اخیرا به‌طور رسمی از سخت‌افزار پلی‌استیشن ۵ پرده‌برداری کرده، اما قیمت پلی‌استیشن ۵ هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. به‌طور کلی، تعیین قیمت کنسول‌های جدید برای سازندگان آن‌ها با چالش‌های زیادی همراه است، چرا که قیمت قطعات الکترونیکی افزایش پیدا کرده و این موضوع باعث می‌شود تا هزینه تمام شده ساخت هر کنسول بسیار بالا باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟