با گذشت زمان و افزایش فروشگاه های فعال در این زمینه، اولویت ها نیز در خرید کاربران تغییر کرد و معیارهای دیگری در مرکز توجه قرار گرفت. حال دیگر کاربران همچون گذشته تنها به دنبال سایتی برای خرید بلیط سفر خود نیستند بلکه ترجیح می‌دهند از سامانه ای خرید کنند که همه چیز تمام باشد. اما این همه چیز تمام بودن به چه معنا است؟

جامع و کامل بودن

سامانه ای جامع و کامل است که به کاربران خود امکان دهد برای انجام هر سفری آماده شوند. به عبارت دیگر یک سامانه با فروش انواع بلیط سفر زمینی و هوایی و دیگر خدمات مسافرتی می‌تواند مجموعه ای کامل از ملزومات سفر را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. بنابراین اگر تصمیم به سفر دارید وبسایتی را انتخاب کنید که همه نوع بلیط سفر اعم از بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس را در اختیار شما قرار دهد. بدین ترتیب می‌توانید با توجه به بودجه سفر خود بلیط دلخواهتان را رزرو و خریداری نمایید و سفری مقرون به صرفه و ایمن را تجربه کنید.

با این حال فراموش نکنید اینکه تنها امکان خرید همه نوع بلیط در یک مجموعه فراهم باشد به معنای جامع بودن آن سامانه نیست. مجموعه ای کامل است که در با کلیه شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی نظیر ایران ایر، ماهان و...، کارگزاران ریلی و شرکت های اتوبوسرانی همکاری نماید. این ویژگی به کاربران اطمینان می‌دهد که قرار نیست هیچ یک از ساعات حرکت هواپیما، قطار یا اتوبوس را از دست دهند و دامنه انتخاب وسیعی در اختیارشان قرار دارد.

تنوع در روش های خرید

یک سامانه همه چیز تمام، روش های متفاوتی را برای خرید کاربران خود پیشبینی می‌کند. دسترسی بدون دردسر به سایت یک مجموعه، ممکن است در همه جا برای مسافران امکان پذیر نباشد. اما اگر این مجموعه اپلیکیشنی را برای خرید در اختیار کاربران خود قرار داده باشد، مسافر می‌تواند در هر مکانی تنها با استفاده از تلفن همراه خود بلیط سفرش را تهیه نماید و نسخه پی دی اف آن را در کوتاهترین زمان ممکن در ایمیل خود دریافت نماید.

به طور مثال مجموعه قاصدک 24 با طراحی اپلیکیشن خرید بلیط سفر خود این امکان را برای کاربران فراهم ساخته است تا در کوتاهترین زمان مقدمات سفر هوایی یا زمینی خود را فراهم سازند و بلیط قطار، هواپیما یا اتوبوس خود را با استفاده از گوشی های هوشمند خریداری نمایند. این اپلیکیشن امکان رزرو و خریداری انواع بلیط هواپیما داخلی و خارجی از بهترین ایرلاین های موجود، مقایسه و انتخاب انواع بلیط چارتر و سیستمی در کلاس های پروازی متنوع، دربست نمودن کوپه به هنگام خرید بلیط قطار، رزرو بلیط اتوبوس و انتخاب صندلی با اطلاع از جنسیت سایر مسافرین و نمایش فهرست جستجو بر اساس روند صعودی و نزولی قیمت و زمان بلیط های موجود را برای کاربران خود مهیا ساخته است.

سرعت بالا و کاربری آسان

یک سامانه آنلاین فروش بلیط باید به گونه ای طراحی شده باشد که هر کاربری حتی بی تجربه ترین آنها در خریدهای اینترنتی نیز قادر به استفاده از آن باشد. این ویژگی موجب می‌شود این مجموعه برای جمع کثیری از مخاطبان کارایی داشته باشد و تجربه ای شیرین از خرید را برای مشتریان رقم بزند. سرعت نمایش بلیط ها و به روزرسانی آنی آنها نیز از جمله دیگر ویژگی هایی است که در مجموعه های متعددی همچون قاصدک 24 به چشم می‌خورد و به کاربران اجازه می‌دهد در کوتاهترین زمان ممکن بلیط انتخابی خود را با سایر بلیط های موجود در سایت بررسی کرده و بهترین بلیط متناسب با بودجه و سلیقه خود را خریداری نمایند.

تنوع در ارائه خدمات

تنوع در ارائه انواع خدمات مسافرتی به جز خرید بلیط سفر می‌تواند یک سامانه را برای کاربرانش بیش از گذشته محبوب کند. بدیهی است که برخی ملزومات نظیر خرید بیمه مسافرتی، رزرو هتل و... برای انجام انواع سفر ضروری است و اگر تمام این امکانات در یک سامانه جامع ارائه شود، هم زمان خرید کوتاهتر شده و هم سفر با اطمینان بیشتری انجام می‌پذیرد. به همین جهت قاصدک 24 طی همکاری با بیمه سامان و مجموعه جااینجاس امکان خرید انواع بیمه مسافرتی و رزرو هتل داخلی را نیز برای مشتریان خود فراهم ساخته است.

پشتیبانی و استرداد

یک مسافر هر چقدر هم که به مراحل خرید اینترنتی بلیط سفر خود واقف باشد ممکن است در مراحلی نیاز به پشتیبانی کارشناسان و تیم فروش یک مجموعه داشته باشد. اطمینان از حضور تیمی مجرب که هفت روز هفته به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و رفع نیاز کاربران می‌باشند، می‌تواند خرید از یک سامانه را لذتبخش تر سازد. استرداد آنلاین و آنی نیز از جمله دیگر ویژگی هایی است که امکان آن حتماً باید در یک سامانه همه چیز تمام مهیا باشد. این قابلیت به کاربران اطمینان می‌دهد که در صورت لغو سفر خود قادر خواهند بود مبلغ بلیط سفر خود را پس از کسر جریمه مربوطه مسترد نمایند.

همانطور که گفتیم سامانه جامع خرید بلیط سفر قاصدک 24 امکان خرید انواع بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس را برای کاربران خود مهیا ساخته است و ضمن ارائه این خدمات به آنها امکان می‌دهد تا هتل داخلی مورد نظر خود را نیز در سریع ترین زمان ممکن رزرو نمایند. همچنین امکان بیمه کردن سفر نیز در قاصدک 24 مهیا می‌باشد که خرید کلیه این خدمات با پشتیبانی یک تیم مجرب در این مجموعه بدون کوچکترین دغدغه ای انجام می‌پذیرد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟