بانوی خیر کردستانی پوشاک مهربانی را به کودکان بی بضاعت هدیه کرد

به گزارش رکنا از کردستان؛ طی مراسمی باحضور انور رشیدی شهردار سنندج و اسعد فریدی از اعضای شورای شهر سنندج، موسسه خیریه «آوای مهر» با مدیریت سرکار خانم ویدا مرادپور وهمکاری امید مرادی و فاتح نوذری از اعضای این موسسه،اهدای 40 عدد کاپشن و 40 پک کامل لوازم التحریر به کودکان خانواده های بی بضاعت ونیازمند اهدا شد.

 

ویدا مرادپور مدیر موسسه«آوای مهر» وبانی اجرای این مراسم گفت: برگزاری این مراسم حاصل زحمات وتلاش شبانه روزی دوستان وخیرنیست که در این مدت و همگام با شدت گرفتن فصل سرما تلاش کردیم تا هر چه زودتر مراحل برش ودوخت لباسها به پایان برسد تا بتوانیم در اولین فرصت آنها را به نیازمندان هدیه کنیم تا لبخند آنها خستگی ما هم زدوده شود.

مدیر موسسه «آوای مهر» اظهارداشت: تهیه وتولید40 عدد کاپشن و40 پک کامل لوازم التحریر مدرسه برای فرزندان خانواده های بی بضاعت یکی از اقداماتی بود که موسسه آوای مهر با همکاری خیرین دلسوز  توانست آن را به بهترین نحو ممکن برگزار کند. 

خانم مراد پور افزود: در این سه سالی که کرونا گریبان تمام مردم جامعه را گرفته است، اقشار کم درآمد و حاشیه نشین در استان کردستان آسیبهای جدی زیادی دیدند و ما در موسسه «آوای مهر» با همکاری خیرین دلسوز نهایت سعی وتلاش خود را کردیم تا بتوانیم بار دیگر گوشه ای از مشکلات مالی چند خانواده بی بضاعت  دیگر را حل کنیم.

وی افزود:امیدوارم با ریشه کن شدن ویروس کرونا در کشورمان ودر تمام دنیا، خیرین بتوانند مانند سابق در امور خیریه و  برنامه های موسسه «آوای مهر» ما را بیشتر در جهت کمک به نیازمندان یاری دهند.

 

ویدا مراد پور مدیر موسسه «آوای مهر» از همکاری دلسوزانه تمامی دوستان و دو نفر از خیرین جناب آقای پور پشنگ مدیر«تالار اریکه» شهرستان سنندج و سید جمال ساعد، مدیریت کارخانه «بستنی عسل» سنندج کمال تشکر ویژه را ابراز داشت و افزود:این دو خیر وچند نفر دیگر از هنرمندان، با همکاری در مکان مناسب وبخشهای پذیرایی نهایت همکاری لازم را با ما بدون هیچ چشم داشتی داشتند تا این برنامه با  اجرای بخشهای شاد ومتنوع در جهت لبخند و رضایت هر چه بیشتر این کودکان برگزار شود

 

ویدا مراد پور  متولد 1360 کارمند مرکز بهداشت سنندج «ماما» مشغول به کار است ودر سال 1394 با توجه به نیتی که نسبت به بهبود یافتنش در بیماری کلیه هایش کرده بود،موسسه «آوای مهر» را در استان کردستان با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت تشکیل داد.

 و تا کنون هر ساله برنامه های زیادی در جهت کمک به اقشار نیازمند برگزار می کند و به قول خودش زندگیش با لبخند این کودکان عجین شده است و دوست دارد تمام زندگیش را وقف امور خیریه وکمک به خانوادها و کودکان بی بضاعت کند.

 

عبدالحکیمی/ کردستان

 

آیا این خبر مفید بود؟