برخورد خودرو و آتش سوزی در مسیر دامغان - سمنان

به گزارش خبرگزاری رکنا از سمنان، در حادثه ای کم سابقه در اثر برخورد 3 دستگاه خودرو سنگین و یک خودرو سواری، در محور دامغان – سمنان 6 نفر مصدوم شدند که بلافاصله مورد رسیدگی قرار گرفتند.

نوید دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان نبا اعلام این خبر افزود: 5 نفر از سرنشینان خودرو های آسیب دیده و یکی از تکنسین های اورژانس که  برای امداد رسانی به مصدومان حادثه به محل اعزام شده بود در این حادثه مصدوم شدند.

وی گفت: این تکنسین در اثر تصادف با خودروهای عبوری مجروح شده است .

اما رئیس پلیس راه استان سمنان در خصوص چگونگی رخداد این حادثه گفت: امروز صبح در محور دامغان سمنان یک دستگاه خودروهای کشنده تریلی کمپرسی با تریلی تانکر سوخت برخورد کردند که در اثر این حادثه خودروها واژگون و از جاده منحرف شدند که تانکر حامل سوخت در اثر برخورد آتش گرفت.

سرهنگ کبیری افزود: متاسفانه دو خودرو دیگر نیز ب دلیل عدم کنترل به موقع از مسیر منحرف و با یکدیگر برخورد کردند.

مهدی حمیدی رئیس روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهردری سمنان هم در خصوص اطفای حریق در این حادثه گفت: بلافاصله با اعلام حادثه آتش نشانی سمنان شش خودروی عملیاتی ، دو دستگاه تانکر و 20 نیروی آتش نشان را برای مهار آتش و امدادرسانی به محل اعزام کرد که با تلاش 3 ساعته آتش نشانان حاضر در صحنه تانکر حامل سوخت که در حال حمل گاز ال پی جی بود، مهار شد.

پلیس راهور برای ایمن سازی و کنترل ترافیک ناشی از مسدود شدن جاده مجبور شد با منحرف نموده مسیر سایر خودرو ها از یک کیلومتر پیش از تصادف شرایط را برای امدادرسانی و همچنین پیشگیری از بروز حادثه احتمالی بیشتر فراهم نماید.

 

آیا این خبر مفید بود؟