ماجرای ۷ برابر شدن حقوق معلمان در دولت تدبیر

یک معلم لرستانی در گفتگو با خبرنگار رکنا در خرم‌آباد گفت: آقای استاندار بر اساس چه عدد و رقمی حساب کرده که به این نتیجه رسیده در ۸ سال گذشته حقوق معلمان ۷ برابر شده است.

این معلم که نخواست نامش فاش شود افزود: اگر آقای استاندار درست می گوید و حقوق معلمان ۷ برابر شده است پس چرا این رقم روی فیش حقوقی ما رویت نمی شود.

وی اظهار داشت: اگر هم که فقط برای اعلام آمار مطرح شده است، باید گفت آقای استاندار در روز معلم هدیه خوبی به فرهنگیان ندادند.

این سخنان در حالی مطرح می شود که صبح امروز روابط عمومی استانداری لرستان در اصلاحیه ای سخنان دیروز استاندار لرستان در جلسه روز گذشته شورای آموزش و پرورش را اصلاح کرد.

در این اصلاحیه ضمن تبریک مجدد روز معلم آمده است برخی از اقدامات دولت تدبیر در زمینه شاخص‌های مختلف زیر ساختی و جذب نیروی انسانی، افزایش درصد باسوادی، افزایش پوشش تحصیلی و غیره از زبان استاندار لرستان مطرح شد. از جمله اینکه مطابق اعلام وزارت آموزش و پرورش، میانگین حقوق معلمان به حدود هفت میلیون تومان افزایش یافته است که  اشتباها هفت برابر شدن حقوق مطرح شد . با پوزش از همه معلمان عزیز بدینوسیله اصلاح می شود. /خادمی _ استاندار لرستان

حال نکته قابل توجه و سوال اکثر معلمان لرستانی این است، چگونه می شود استاندار یک استان از میزان افزایش حقوق معلمان استانش بی خبر باشد!!؟ آیا اطلاعات آقای استاندار در همه حوزه ها به این شکل است، اگر اینگونه باشد حق دارند آسوده خاطر باشند، چرا که با افزایش ها دیگر مشکلی در لرستان وجود ندارد!!!؟

خرم‌آباد_ امین پارسا 

آیا این خبر مفید بود؟