چهره ها کدخبر: 99345 ارسال پرینت 44

رکنا: مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون هم به جمع بازیگران معترض پیوست و گفت: متاسفانه تاریخ مصرف هنرمندان ایرانی بسیار کوتاه است.

مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص عدم فعالیت خود طی سال های گذشته گفت: به مدت 3سال است که بازی نکرده ام، پیشنهادات بوده اما برای من نه از لحاظ نقش و نه شرایط مالی پیشنهاد خوبی نبوده است. با اینکه در سال های گذشته بیشتر در تلویزیون بوده ام اما من کارم را از سینما شروع کرده ام و بعد وارد تلویزیون شدم و الان ترجیح می دهم دوباره به سینما برگردم. وقتی چند وقت از بازیگری دور باشی به ندرت فراموش می شوی، من هم طی این سال ها با دور شدن از فضای سینما کمی از یاد برده شدم و به نظرم این برخوردها متاسفانه از ادبیات سینمای ما ناشی می شود.
من فکر نمی کنم در هیچ کجای دنیا یک بازیگر مجبور باشد هر روز به دفترهای سینمایی سر بزند تا خودش را یادآوری کند، یک بازیگر باید کارش، وی را یاد آوری کند و با نقش هایی که بازی کرده اثبات شود. در این شرایط باید دفاتر یادشان باشد که کدام بازیگر چه نقشی را برایشان ایفا کرده تا در انتخاب وی برای آثار بعدی اقدام کنند.
بازیگر سریال "فاصله‌ها" عنوان کرد: متاسفانه تاریخ مصرف هنرمند ان ایرانی بسیار کوتاه است و خود من هم دلیلش را نمی دانم و این به من مختص نمی شود و خیلی از هنرمندان دیگر هم دچار این مشکلات هستند که در بروز این معضل، کسر و کمبود بودجه، رابطه ها، مشکلات اخلاقی و دلایل بسیاری می توانند دخیل باشند.
من قصد مصاحبه نداشتم و طی این سال ها هم مصاحبه نکردم اما احساس میکنم همین چند جمله کوتاه هم به طور کامل بیان کننده منظور من باشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر