چهره ها کدخبر: 527 ارسال پرینت 3

رکنا:دروازه‌بان قرمزپوش پرونده ای در پلس فتا ندارد.

پلیس سایبری هیچ دخالتی در پیگیری قضایی و پلیسی پرونده عکس‌های لورفته دروازه‌بان تیم قرمز تهران ندارد.

رئیس پلیس فتای تهران درباره پرونده سوشا مکانی گفت: این پرونده ارتباطی به پلیس فتا ندارد.

بعد از ماجرای بازداشت دروازه‌بان ملی‌پوش تیم سرخ‌های تهران به علت منتشر شدن عکس‌های او با دخترانی در وضعیت نامناسب و انتشار خبرهای متفاوت در مورد سرنوشت پرونده وی و ماجرای دستگیری هکر 16 ساله تلگرام سوشا مکانی، بالاخره رئیس پلیس فتای تهران توضیحاتی ارائه کرد. رئیس پلیس فتای تهران گفته است: تاکنون پرونده‌ای درباره سوشا مکانی به ما ارجاع نشده است.

سرهنگ محمدمهدی کاکوان رئیس پلیس فتای تهران، درباره برخی اخبار منتسب به او درباره جزئیات پرونده سوشا مکانی، اظهار کرده است: این پرونده ارتباطی به پلیس فتا ندارد و از همان ابتدا نیز ماجرای این فوتبالیست به پلیس فتای تهران بزرگ ارجاع داده نشده است.

همچنین ایشان در ادامه سخنانشان با بیان اینکه مقام قضایی رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار داده است، گفت: ممکن است مقام قضایی نیز پیگیری آن را به بخش دیگری در پلیس واگذار کرده باشد اما همان‌طور که گفتم این پرونده به پلیس فتای تهران ارجاع نشده است و ما از همان روز نخست نیز اطلاعی از جزئیات آن نداشتیم.

دروازبان پرسپولیس که طبق گفته های مسوولان قضایی در بخش عمومی زندان اوین است به تازگی با شایع خودکشی اش در زندان گرفتار شایعه پراکنان شبکه های مجازی شده است.ارسال نظر