چهره ها کدخبر: 1242 ارسال پرینت 3

رکنا: کامرون دیاز از زندگی زناشویی خود بسیار راضی است و تصمیم دارد این خوشحالی را با بدنیا آوردن فرزندی دوچندان کرده و دوام بخشد.

کامرون دیاز "Cameron Michelle Diaz" مانکن و بازیگر آمریکایی گفته ازدواجش با بنجی مدن "Benji Madden" موزیسین آمریکایی در ژانویه سال گذشته باعث شده از هر زمان دیگری بیشتر احساس شادی کند. این تاثیرات مثبت به اندازه‌ای‌ست که تصمیم گرفته خانواده‌اش را گسترش دهد.

یکی از آشنایان این زوج به "PEOPLE" گفته کامرون به‌طور فزاینده‌ای از این وصلت خوشحال است. همین منبع اذعان داشته ازدواج با بنجی تا حد شگفت­‌آوری برای این مانکن احساس آرامش به ارمغان آورده است. این زوج هنری عاشق یکدیگرند و عقاید و باورهایی یکسان دارند. این آشنا اضافه می‌کند: کامرون زمانی بنجی را ملاقات کرده که در وضعیت روحی نامناسبی بسر می‌برده و به ثبات و آرامش روحی نیاز داشته است. این بازیگر آمریکایی بنجی را برخلاف نامزد سابقش، مردی خانواده‌دوست و متعهد می‌داند. کامرون همچنین همسرش را حامی بسیار خوبی در زمینه کاری‌اش می‌شناسد و از حمایت همه‌جانبه او برخوردار است. داشتن شادی و ثبات ثمره این ازدواج است و به نظر می‌رسد این دو نفر از نظر روحی آمادگی لازم برای بچه‌دار شدن را دارند.ارسال نظر