معلم شیطان‌صفت مدرسه‌ای شبانه‌روزی در بریستول انگلیس به اتهام پورنوگرافی و تهیه فیلم‌ها و عکس‌هایی از صحنه‌های مستهجن به زندان افتاد.

«جاناتان توماسن گلوور» 53 ساله که 16 سال در مدرسه‌ای شبانه‌روزی فعالیت می‌کرد در حالی که رابطه نزدیکی با دانش‌آموزان نوجوان 17-16 ساله دختر و پسر برقرار می‌کرد پنهانی به داخل خوابگاهشان وارد می‌شد و در بخش‌های مختلف خانه، حمام، دستشویی، اتاق خواب و سالن پذیرایی آنها دوربین کار می‌گذاشت.

به گزارش پلیس بریستول، این پورنوگراف آلمانی در طول این سال‌ها رفتار و حرکات دست‌کم 130 دانش‌آموز را در خلوت تنهایی‌شان زیر نظر داشته و از آنها عکس‌های غیراخلاقی گرفته است. مأموران در بازرسی خانه این مرد 2500 ساعت فیلم ویدیویی و 330عکس غیراخلاقی پیدا کرده‌اند که متهم به تهیه و ضبط همه آنها اعتراف کرده است. در حال حاضر این معلم شیطان‌صفت با 27 مورد پورنوگرافی از کودکان و 36 مورد نگهداری و تهیه فیلم‌های غیراخلاقی در زندان به سر می‌برد و هنوز مجازات او مشخص نشده است.

دختران و پسران نوجوانی که همگی فریب چرب‌زبانی «گلوور» را خورده و با او ارتباط برقرار کرده بودند پس از افشای رفتار شیطانی معلم شیطان‌صفت علیه او شکایت کرده‌اند و خواهان اعاده حیثیت شده‌‌اند.

مدرسه شبانه روزی بریستول نیز ضمن اخراج این معلم علیه او شکایت کرده‌ است.ارسال نظر