پرونده کدخبر: 87448 ارسال پرینت 162

رکنا:اعضای باندی که با تیراندازی به سمت خودروهای عبوری در برخی از جاده‌ها اقدام به سرقت مسلحانه و گروگانگیری می‌کردند در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی اصفهان دستگیر شدند.

حجم ویدیو: 11.81M | مدت زمان ویدیو: 00:00:00
در پی وقوع چند فقره سرقت -مسلحانه و راهزنی در محورهای شرق و شمال استان اصفهان سریعا تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان اردستان و مرکز استان در این زمینه آغاز شد.
پس از انجام یک سری اقدامات علمی و اطلاعاتی سرانجام سه نفر از اعضای این باند در محل اختفایشان در یکی از شهرستان‌های اطراف شناسایی شدند. ‌طی یک عملیات منسجم و دقیق متهمان این پرونده دستگیر شدند.
‌در بازرسی از مخفیگاه آنها دو قبضه سلاح شکاری از نوع وینچستر‌، مهمات‌، قمه و قداره، ضبط کشف و دو ‌ خودرویی که از آنها جهت سرقت‌های مسلحانه استفاده می‌کردند توقیف شد.
تحقیقات از متهمان نشان می‌داد، آنها با تردد در محور‌های مواصلاتی به خودروهای عبوری حمله‌ور شده و با تیراندازی به سمت خودروها آنها را متوقف می‌کردند. بعد از آن ‌نقشه سرقت خود را اجرا کرده و از محل متواری می‌شدند.
در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که سه نفر از رانندگان خودروها توسط سارقان خشن به شدت زخمی شده‌اند.
سرهنگ ستار خسروی، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه اعضا این باند تاکنون به یک میلیارد ریال سرقت وجوه نقد به این طریق از خودروها در جاده‌ها اعتراف کردند، تصریح کرد: متهمان دستگیر شده سابقه‌دار و مرتکب تکرار جرم هستند که با هماهنگی قضایی تحقیقات درخصوص سایر جرایم احتمالی متهمان ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر