پرونده کدخبر: 489 ارسال پرینت 51

رکنا: 5 قاتل زندانی سحرگاه دیروز در محوطه زندان رجایی شهر کرج به دار مجازات آویخته شدند.

5 قاتل زندانی سحرگاه دیروز در محوطه زندان رجایی شهر کرج به دار مجازات آویخته شدند.

2 اعدامی دیگر مهلت گرفتند و یکی از زندانیان با پرداخت دیه رضایت گرفت.

صبح روز گذشته 8 قاتل برای اجرای حکم اعدام در زندان رجایی شهر پای چوبه دار رفتند.

در پایان این مراسم، 5 زندانی اعدام شدند و 3 قاتل با گرفتن مهلت به سلول‌هایشان بازگشتند.

نخستین اعدامی جوان 20 ساله‌ای به نام احمد بود که شوهر زن مورد علاقه‌اش را کشته است.

این جنایت روز 11 آبان ماه سال 88 زمانی رخ داد که حمیدرضا متوجه رابطه پنهانی همسرش با احمد شده و عامل جنایت در این مرحله با چاقو از حمیدرضا 36 ساله می‌خواهد از همسرش طلاق بگیرد که بین آنها درگیری صورت گرفته و احمد با ضربه چاقویی شوهر جوان را به قتل رساند.

دومین اعدامی جوان 22 ساله‌ای به نام صادق است که به خاطر اختلاف با خانواده همسرش روز 14 فروردین ماه سال 84 با ضربات میله و چاقو مادرزن و پدرزنش را به قتل رسانده است که پس از صدور حکم در دادگاه کیفری این مرد به اعدام محکوم شد.

سومین اعدامی مرد 42 ساله‌ای است که وقتی در برابر خودکشی ناموفق همسرش قرار گرفت پی برد که جوان میوه فروش در اقدامی سیاه همسرش را تسلیم نیت شیطانی قرار داده و بعد از آن با طراحی سناریویی مقتول را به کمک زنش به خانه کشانده و روز 23 آذر ماه سال 90 وی را با ضربات چاقو به قتل رساند.

چهارمین اعدامی مرد 30 ساله‌ای است که روز 3 اردیبهشت ماه سال 84 پس از سوار شدن بر خودروی مرد 56 ساله‌ای وی را به بهانه چای خوردن به خانه‌اش کشانده و پس از اعتماد‌سازی از او می‌خواهد همه پول‌هایش را در اختیارش قرار دهد که راننده تاکسی در این مرحله ادعا می‌کند پولی همراهش نیست و قاتل جوان با کمربند این راننده را به قتل رسانده و جسدش را داخل باغچه حیاطش خاک می‌کند.

پنجمین اعدامی مربوط به نزاع دسته‌جمعی است که قاتل 30 ساله با ضربات چاقو جوان 20 ساله‌ای را از پای در آورده است که این پنج اعدامی در دادگاه کیفری به قصاص نفس- اعدام -محکوم شدند و پس از تأیید آنها در دیوان عالی کشور روز گذشته به اجرا در آمد.

2 تن از محکومان به اعدام پای چوبه دار موفق به گرفتن مهلت از خانواده‌های قربانی شدند و متهم به اعدام دیگری با پرداخت بخشی از دیه مقتول موفق به گرفتن رضایت شد.ارسال نظر

  • ناشناس 0 0

    از قوه قضاییه بی نهاییت سپاس گذارم درخصوص جرائم که به سرعت رای صادر می شود تامجرمان احساس حاشیه امن نکند