رکنا: رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان گیلان از دستگیری عاملان درگیری خیابان شیک شهر رشت خبر داد.

سرهنگ "سید رسول صمدی" گفت:در پی ضرب و شتم دست فروشان بازار، ایجادرعب و وحشت ، عربده کشی و فحاشی تعداد 9 نفر از اراذل و اوباش در شب چهارشنبه آخرسال که در خیابان شیک رشت انجام و متهمان از محل متواری شده بودند دستگیری این افراد در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ صمدی افزود:ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با استفاده از شگردهای پلیسی موفق به شناسائی و دستگیری 3 نفر از اراذل و اوباش فراری شدند.

صمدی تصریح کرد:با بازجوئی از اراذل و اوباش دستگیر شده محل اختفای 6 نفردیگر نیز مشخص و در یک عملیات ضربتی همه آنان دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه اراذل و اوباش دستگیر شده پس تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی و از آنجا روانه زندان شدند، تاکید کرد: توجه و پیگیری جدی به خواسته ها و مطالبات مردم مورد تاکید خدمتگزاران آنان در مجموعه نیروی انتظامی خصوصاً پلیس امنیت عمومی می باشد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی گیلان در پایان ضمن تاکید بر برخورد قاطع پلیس با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی، خاطر نشان کرد: پلیس با هرگونه اخلال در نظم و امنیت عمومی با اقتدار برخورد می کند و اجازه جولان به اراذل و اوباش را نخواهد داد.ارسال نظر

  • محمد 0 0

    می شود مرکز آمار تعداد اراذل واوباش کشور را رسما اعلام بفرمایند؟