رکنا : فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان با اعلام از دستگیری و هلاکت 5 نفر قاچاقچی مسلح و کشف قریب به چهارصد کیلوگرم مواد مخدر خبر داد.

سرتیپ‌دوم پاسدار رهام‌بخش حبیبی با اعلام این خبر گفت: طی 24 ساعت گذشته مرزداران هنگ مرزی زابل با آگاهی از قصد ورود یک باند قاچاقچیان مسلح مواد مخدر به کشور اقدامات عملیاتی خود را آغاز کردند.

وی افزود: ماموران در درگیری با اشرار مسلح موفق شدند ضمن به هلاکت رساندن سه نفر از قاچاقچیان و دستگیری دو نفر دیگر از سوداگران مرگ، قریب به 400 کیلوگرم مواد مخدر، شامل هروئین، تریاک و مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات و نیز یک دستگاه خودروی تویوتا را توقیف و ضبط نمایند.

سردار حبیبی ضمن تقدیر از مرزداران هنگ مرزی زابل که در راستای حراست از مرزهای کشور، مقتدرانه با هرگونه تجاوز به حریم جمهوری اسلامی ایران مقابله می‌کنند، افزود: در این درگیری یک نفر از جان برکفان مرزبانی سیستان و بلوچستان به نام استواردوم "مهدی رضایی" که با رشادت وصف ناشدنی برای امنیت هموطنانش با قاچاقچیان مسلح مبارزه کرد به فیض عظیم شهادت نائل شد.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در پایان گفت: ورود به حریم امنیتی جمهوری اسلامی ایران هزینه سنگینی برای متجاوزان به دنبال خواهد داشت و مرزداران دلاور این استان در راه حفظ مرزها، تا آخرین قطره خون ایستاده‌اند و با اقتدار کامل با هرگونه تخلف و اقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد خواهند کرد.ارسال نظر