حوادث کدخبر: 87663 ارسال پرینت 16

رکنا: مامور یگان ویژه طرح دریا وقتی متوجه غرق شدن یک مرد در آب شد با رفتن به داخل آب او را از یک قدمی مرگ نجات داد.

سرهنگ بهمن علیپور در تشریح این خبر اظهار کرد : حدود ساعت13 دیروز در منطقه خطر آفرین بخش پاسداران شهرستان بندر انزلی یک خانواده مسافر از استان اصفهان بدون توجه به اخطار های ناجیان غریق و گشت های یگان ویژه وارد آب شدند که یک نفر آز آنها در خطر غرق شدن قرار گرفته بود که توسط یکی از کارکنان یگان ویژه استان گیلان نجات یافت.
وی افزود: با توجه به حضور گشت های یگان ویژه در محل، با مشاهده این فرد ،یکی از مأموران پلیس که وارد به فن شنا بود بلافاصله وار عمل شده و با همکاری ناجیان غریق ، این هموطن از مرگ حتمی نجات یافت.
فرمانده یگان ویژه استان گیلان ادامه داد : با اطلاع رسانی به موقع تیم گشتی یگان ویژه ، امدادگران اورژانس در محل حاضر و اقدامات اولیه درمانی را برای احیای فرد نجات یافته انجام دادند که در حال حاضر وضعیت جسمانی وی خوب گزارش شده است.
این مقام مسئول با اشاره به تلاش شبانه روزی گشت های ساحلی یگان ویژه در کاهش چشمگیر ناهنجاری های اجتماعی و همچنین آمار غرق شدگان بیان داشت : از ابتدای فصل شنای امسال تاکنون و در طول 280 کیلو متر نوار ساحلی استان گیلان ، کاهش چشمگیر تخلفات و ناهنجاری های اجتماعی و همچنین غرق شدگان را نسبت به سال گذشته شاهد هستیم که این امر با تلاش سخت کوشانه گشت های ساحلی پلیس یگان ویژه رقم خورده است.
سرهنگ بهمن علیپور در پایان خاطر نشان کرد : با توجه به ایام تعطیلات و بهره برداری مسافران و شهروندان از سواحل دریا توصیه می‌شود کسانی که قصد استفاده از سواحل دریا این نعمت خدادادی را دارند حتماً نکات ایمنی را رعایت کرده و به اخطار ناجیان غریق و گشت های پلیس یگان ویژه در سواحل توجه لازم را داشته باشند که خدای نکرده برای اعضای خانواده های شان اتفاق ناگواری روی ندهد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


ارسال نظر

  • کمال 0 0

    این مامور نمونه یک انسان واقعیه لطفا ازش تقدیر کنید درد و بلاش بخوره به جون مدیران بی لیاقت ...