رک پلاس کدخبر: 493 ارسال پرینت 11

رکـنا : رسم اشتباه تیراندازی در مراسم عزاداری در منطقه سلیچ غربی آبادان همه را وحشت‌زده کرد.

جناب سرهنگ حسین کهیای رئیس پلیس آبادان گفت: ساعت 10 صبح سه‌شنبه مردی که با اصابت گلوله زخمی شده بود به بیمارستان آیت‌الله طالقانی آبادان انتقال یافت و مأموران کلانتری 11 ولیعصر آبادان بلافاصله وارد عمل شدند تا پرده از این اقدام مسلحانه بردارند.

سعید 28 ساله اهل و ساکن آبادان گفت: برای مراسم تشییع جنازه یکی از بستگان به منطقه سلیچ غربی آبادان رفته بودم که گروهی ناشناس با در دست داشتن تفنگ و کلت اقدام به تیراندازی کردند و یکی از آنها بی‌اختیار با کلت به سمت پایم شلیک و مرا از ناحیه پا مصدوم کرد و بلافاصله از محل متواری شدند.

بنابر این گزارش، رسوم غلط در منطقه‌های عشایری استان خوزستان باعث می‌شود در مراسم شادی یا عزاداری افراد طایفه اقدام به تیراندازی کنند که این امر باعث شده بارها شاهد تیر خوردن یا کشته شدن گروهی که در آنجا حضور داشتند شود. در شبانه‌روز به کرار صدای تیراندازی در شهرستان به گوش می‌رسد که این امر باعث رعب و وحشت در منطقه شده است. گفتنی است مسئولان پلیس بارها درخصوص تیراندازی‌ها با شیوخ عرب منطقه رایزنی کرده‌اند اما متأسفانه این مورد همچنان در خوزستان باعث نگرانی مردم و مسئولان است.

پلیس در حال تحقیقات بیشتر درخصوص اصابت گلوله به پای سعید است و تلاش برای دستگیری افراد مسلح از جانب پلیس ادامه دارد و موضوع با جدیت کامل در حال بررسی است.ارسال نظر