مرگ تلخ سه شیرازی داخل خودرو / خفه شدند

به گزارش رکنا، رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس گفت: یک دستگاه خودرو به دلیل نامعلومی به درون گودال آب سقوط و سه نفر از سرنشینان آن جان باختند.

 محمد جواد مرادیان اظهار داشت: ساعت 19 و 32 دقیه عصر دیروز با اعلام واژگونی یک دستگاه خودروسواری در محور بوشهر به قائمیه ( روستای فتح آباد) بلافاصله امدادگران با 2 دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به محل حادثه اعزام شدند.

 رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس افزود: خودرو  بعد از واژگونی به داخل گودال آب سقوط کرده بود که سه نفر سرنشین خودرو قبل از رسیدن تکنسین‌های آمبولانس فوت کرده بودند.

وی در ادامه گفت: همچنین روز گذشته یک جوان 29 ساله در شهرستان نورآباد منطقه دشمن زیاری (روستای ده گردو) در منطقه تفریحی آبشار دوم قبل از رسیدن آمبولانس غرق شد و جان باخت.

مرادیان گفت:  از مردم درخواست می‌کنیم از شنا کردن در داخل استخرها، سد‌ها و دیگر مکان‌هایی که بدون هرگونه حفاظ ایمنی و نجات غریق هستند، خودداری کرده و پس از فراگیری فن شنا تنها در مکان‌های استاندارد شنا کنند تا هرگز شاهد چنین حوادث ناگواری در سطح جامعه نباشیم.

بر اساس آخرین آمار ارائه شده توسط سازمان پزشکی قانونی کشور، فارس با تعداد 53 نفر فوتی در شش ماهه نخست سال 1400 پس از استان‌های مازندران، خوزستان و گیلان در رتبه چهارم قرار دارد.

آیا این خبر مفید بود؟