حمله مسلحانه به یک نمایشگاه خودرو در کوه چنار

به گزارش رکنا، معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس، سرهنگ کاووس محمدی گفت: از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یک فقره تهدید با اسلحه کمری در یکی از محلات شهرستان کوه چنار به پلیس اعلام و سریعا ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند.

ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند فردی که ظاهرا با صاحب فروشگاه خودرو اختلاف حساب داشته به او مراجعه و درخواست طلب می‌کند که پس از مشاجره لفظی با اسلحه آن را تهدید می کند. او پس از این حمله مسلحانه بی حاصل، سریعا از محل متواری می‌شود.

لزوم حل مشکلات مالی از طریق مراکز مشاوره

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس گفت: ماموران انتظامی کوه چنار با اقدامات فنی و تخصصی و گشت زنی‌های نامحسوس موفق شدند فرد تهدید کننده را در کمتر از ۷ ساعت شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی او را در مخفیگاهش در یکی از محلات این شهرستان دستگیر کنند.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه در بازرسی از منزل متهم ۲ قبضه اسلحه کلت کمری، ۲ خشاب و مقداری مهمات مربوطه کشف شد، گفت: متهم ۳۴ ساله برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه شهروندان باید مشکلات و اختلافات شخصی خود را با مراجعه به مراکز مشاوره مجاز حل و فصل کنند، گفت: پلیس با کسانی که بخواهند آرامش و امنیت مردم را بر هم زنند و به اموال مردم آسیب وارد کنند با جدیت و قاطعانه برخورد خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟