مرد تهرانی از صحنه مرگ گریخت / معجزه در زنده ماندن + عکس

پلیس بزرگراه راهور تهران بزرگ از واژگونی سواری پژو ۲۰۶ در بزرگراه زین الدین و حرکت چندین متری این سواری بر روی سقف در این محدوده خبر داد.

 علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ به نقل از جانشین پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ اعلام داشت: مقارن ساعت ۰۵:۳۷ صبح روز گذشته در مسیر زین الدین به شرق رمپ ورودی به هنگام به جنوب، کنترل سواری پژو ۲۰۶ که در این مسیر در حال تردد بوده از دست راننده خارج شده وپس از عبور از جدواول کناری و برخورد با گاردریل‌ها واژگون می‌ شود.

به گزارش رکنا، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: این خودرو پس از واژگونی چندین متر به مسیر خود بر روی سقف به مسیر خود ادامه داده و پس از طی مسافتی چندین متری بالاخره متوقف می‌گردد.

مرد 206 سوار در ماشین له شده زنده ماند

همه خانی گفت: تیم کارشناسی پلیس بزرگراه راهور فاتب که در این مسیر در حال گشت زنی بوده پس از مشاهده این حادثه بلافاصله در محل حاضر و اقدامات ترافیکی خود را جهت ایمنی محل و بررسی علل حادثه انجام داد و این راننده خدا رو شکر سالم از خودرو بیرون آمده و دچار مصدومیت جزیی و سطحی شده بود که کارشناس پلیس راهور تهران بزرگ علت این حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت غیر مجاز اعلام کرده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟