لحظه به لحظه با نجات جان 9 زن و مرد در خیابان پیروزی + عکس

به گزارش رکنا، آتش سوزی خودرو سواری در پارکینگ ساختمان 5 طبقه مسکونی منجربه محبوس شدن نه نفر از ساکنان در طبقات فوقانی این ساختمان مسکونی شد.

آتش نشانان در عملیات امداد و نجات در این حادثه موفق شدند همه ساکنان گرفتار در میان دود ناشی از این آتش سوزی را نجات داده و از ساختمان خارج کنند.

ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 9 صبح امروز پس از دریافت تماس های همسایگان یک ساختمان 5 طبقه مسکونی واقع درخیابان پیروزی، خیابان زمزم، خیابان علامه شمالی مبنی بر آتش گرفتن یک دستگاه خودرو در داخل پارکینگ، بلافاصله زنگ ایستگاههای 24 و 48 را به صدا درآورد و با توجه به گرفتار شدن تعدادی ازساکنان درداخل واحدهای مسکونی، گروه امداد و نجات 2 به همراه یک دستگاه نردبان هیدرولیکی را نیز به اتفاق دوایستگاه مذکور روانه محل حادثه کرد.

مجید یادگاری افسر آماده منطقه 8 عملیات آتش نشانی تهران که در محل این آتش سوزی حاضر شده بود، درچگونگی وقوع این حادثه گفت: آتش گرفتن یک دستگاه خودروی سواری و شعله ور شدن کامل آن و نیز انتشار شدید دود حاصله، علاوه بر مسدود شدن راه های خروجی ساختمان، چندین تن از ساکنان نیز در طبقات فوقانی آن هم بدام افتادند.

 

آیا این خبر مفید بود؟