فیلم وحشتناک از لحظه نجات پاکبان گرفتار خرم آبادی / مسئولان به دیدنش رفتند +عکس
حجم ویدیو: 2.34M | مدت زمان ویدیو: 00:00:19

به گزارش خبرنگار رکنا در خرم آباد، ظهر شنبه پانزدهم آبان ماه ۱۴۰۰ نماینده شهردار خرم آباد با همراهی مشاور استاندار و مدیرکل حقوقی و بازرسی استاندار از پاکبان خرم آبادی که چند روز پیش دچار سانحه سقوط در کانال آب شده بود، عیادت کرده و با اهدا لوح تقدیر از زحمات خالصانه همت اله گنجی تقدیر کردند.

ساعاتی قبل حمید علیرضایی معاونت خدمات شهری شهرداری ، رضا دریکوند مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری به نمایندگی از مهندس سعید فتوحی شهردار خرم آباد با همراهی کوروش بیرانوند مشاور استاندار و سعید یادگاری مدیرکل حقوقی و بازرسی استانداری با حضور در بیمارستان شهدای عشایر از   همت اله گنجی  پاکبان شریف خرم آبادی عیادت کردند.

 همت اله گنجی  پاکبان زحمت کش و متعهد خرم آبادی چند روز پیش در حین انجام کار به دلیل سقوط در کانال آب دچار حادثه شد. وی در درمانگاه بیمارستان عشایر تحت نظر پزشکان عفونی قرار دارد.

گفتنی است مهندس سعید فتوحی به دلیل ماموریت و اعزام به تهران عیادت از پاکبان شریف خرم آبادی را به حمید علیرضایی محول کرد.

نجات پاکبان خرم آبادی از کانال آب

مهرداد علی پناه رییس سازمان آتش‌نشانی شهرداری خرم آباد گفت: عصر ۱۳ آبان ۱۴۰۰ در پی بارندگی ها و به دنبال آن دریافت خبری مبنی بر گیر کردن پاکبان خرم آبادی در کانال آب در خیابان شصت متری شهید شفیع پور بلافاصله آتش نشانان واحد امداد و نجات ایستگاه شماره دو به همراه معاون عملیات سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش رکنا، وی افزود: در این حادثه پاکبانی حین انجام کار به داخل کانال آب سقوط کرده بود که خوشبختانه توسط عابران از غرق شدن نجات پیدا کرده بود ولی به علت شدت جریان آب قادر به خارج شدن از کانال نبود.

رییس سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: آتش نشانان پس از بررسی موقعیت فرد گرفتار شده و شدت جریان آب در خواست اعزام بیل مکانیکی کرده و تا رسیدن بیل مکانیکی جهت تخریب کانال و خارج کردن وی در محل حضور داشتند.

نجات پاکبان

نجات پاکبان

آیا این خبر مفید بود؟