مرگ غم انگیز راننده تاکسی فرودگاه امام / کسی به داد او نرسید !+ عکس و فیلم
حجم ویدیو: 10.83M | مدت زمان ویدیو: 00:01:28

اوایل شب گذشته شنبه 17 مهر حدود ساعت 18 راننده یکی از تاکسی های فرودگاه امام به نام ناصر بختیاری در محوطه پارکینگ تاکسی های فرودگاه دچار حمله قلبی شده و بنابر گفته راننده های دیگر تاکسی های مستقر در فرودگاه و همکارانش، به دلیل عدم توجه و رسیدگی به موقع نیروهای امدادی مستقر در فرودگاه و از دست دادن فرصت احیا به خاطر طولانی شدن اعزام آمبولانس و تکنسین های اورژانس از شهرک صنعتی حسن آباد به فردگاه راننده فوق پس از حدود یک ساعت فوت می کند.   

 این رانندگان فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند که در آن مشاهده می شود یکی از همکارانشان به نام ناصر بختیاری سکته کرده و اطرافیانش می گویند که به آمبولانس های مستقر در فرودگاه مراجعه کرده اما خدمات و کمک رسانی دریافت نکرده اند.

 این رانندگان در ادامه در تماس با یک خبرنگار عنوان کردند که پس از عدم کمک رسانی آمبولانس مستقر در فرودگاه آنان با 115 تماس گرفته و سرانجام یک دستگاه آمبولانس از شهرک صنعتی حسن آباد به فرودگاه اعزام شده که چون فاصله بین سکته این راننده و رسیدن آمبولانس ۴۵ دقیقه طول کشیده ، مرحوم ناصر بختیاری راننده تاکسی فرودگاه جان خود را از دست داده است.

به گفته رانندگان شب گذشته با توجه به اینکه آنان قصور و سهل انگاری اورژانس فرودگاه را علت مرگ همکار خود می دانند به همین دلیل دست از کار کشیده و از سرویس دهی به مسافران پروازها امتناع کرده اند.

طبق شنیده ها مسئولین فرودگاه مجبور شدند برای جابجایی مسافران به تهران و خارج از فرودگاه از تعدادی اتوبوس و تاکسی های دیگر شرکت ها کمک بگیرند و رانندگان ثابت تاکسی های فرودگاه امام خواستار برخورد با مقصران و کسانی هستند که در امداد رسانی سریع به مرحوم ناصر بختیاری در فرودگاه کوتاهی کردند. 

مرگ راننده در فرودگاه امام

آمبولانس های مستقر در فرودگاه چند دقیقه با مصدوم فاصله داشتند !

مرگ راننده در فرودگاه امام

منبع: تین نیوز

آیا این خبر مفید بود؟