اتوبوس بی آر تی مرد تهرانی را له کرد / ضربه سر شدید بود + عکس

سرهنگ احسان مومنی از فوت عابر پیاده بر اثر برخورد اتوبوس BRT در بزرگراه اشرفی اصفهانی و داخل خط ویژه این مسیر خبر داد.

سرهنگ احسان مومنی رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت گفت: ساعت 19:20 شب گذشته در مسیر شمال به جنوب بزرگراه اشرفی اصفهانی پایین تراز تیراژه داخل خط ویژه یک دستگاه اتوبوس  BRT  به شدت با یک نفر عابر پیاده برخورد می کند.  

مرگ عابرپیاده در تصادف با اتوبوس

به گزارش رکنا، رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت با بیان اینکه ورود ناگهانی این عابر در مسیر  و راه این اتوبوس مزید بر علت این واقعه بوده ، گفت: در اثر شدت ضربه به سر عابر پیاده  که مرد بوده در محل حادثه فوت می کند.

این مقام انتظامی گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی منطقه 5 پلیس راهور پایتخت، در محل حادثه حاضر شدند و با ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار  به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

این مقام انتظامی به عابرین پیاده توصیه کرد: به هیچ وجه به صورت ناگهانی وارد خطوط ویژه اتوبوسرانی  نشوید و برای تردد حتما از پلهای عابر پیاده نصب شده در مسیر این ایستگاهها استفاده گردد تا شاهد اینگونه حوادث ناگوار در سطح معابر نباشیم .

در انتها  موُمنی اظهار کرد: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

آیا این خبر مفید بود؟