عبدالملکی: همه تلاش خود را برای اصلاح نظام خدمات‌رسانی می‌کنیم

به گزارش رکنا، حجت‌الله عبدالملکی با حضور در موکب شهید سلیمانی وزارت مردم، با بیان اینکه دولت سیزدهم چند ماهی است که کار خود را شروع کرده است، اظهار کرد: مشکلات متراکم بسیار زیادی وجود دارد با این حال تلاشهای فراوانی می شود و امیدواریم که در ماه های آینده این زحمات بهتر بتواند خود را نشان دهد و مردم ما انشالله طعم آسایش و رفع مشکلات را بچشند.

وی افزود: در این ماه ها ما اصرار داریم که خیلی صحبت نکنیم و معتقدیم که این دوره، دوره کار است و دوره صحبت کردن نیست. انشالله خدا توفیق دهد که به دعای مردم عزیزمان این مسائل و مشکلات به سرعت برطرف شود.

عبدالملکی خاطرنشان کرد: ما هم در وزارتخانه ای که متولی آن هستیم که اسم آن را وزارت مردم گذاشتیم، زیرا بیشترین تعامل مردم با این وزارتخانه را داریم، همه تلاش خود را می کنیم که نظامات خدمات رسانی و نظامات اجرایی را اصلاح کنیم و به صورت موردی هم هر مقداری که از دستمان بر می آید گره گشایی کنیم.

وزیر رفاه با اشاره به خیمه ای که به اسم موکب شهید سلیمانی برپا شده است گفت: در حیطه ماموریتها و وظایفی که به این وزارتخانه محول شده، این خیمه تا ۵ شنبه برقرار است و عزیزانی که با موضوعاتی که به وزارتخانه مربوط است، درگیر هستند و درخواست و مشکلی دارند و یا حتی پیشنهاد و ایده ای دارند، می توانند مراجعه کنند.

به گزارش ایسنا، حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعد از سخنرانی خود با حضور در موکب به پای صحبتهای مردم نشست.

کدخبر: 758943 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟