سرنوشت مسکن ملی در دولت رئیسی به کجا می رسد؟ / وزیر جدید راه و شهرسازی توضیح داد

طرح مسکن ملی در دولت دوم روحانی آغاز شد. وزیر پیشین راه طرح مسکن ملی را آغاز کرد. البته محمد اسلامی نتوانست به وعده های خود درباره طرح مسکن ملی عمل کند. به همین دلیل رستم قاسمی تاکید کرده است که طرح مسکن ملی را ادامه خواهد داد. او گفته است که وزیر پیشین تلاش های زیادی درباره طرح مسکن ملی انجام داد.

به گزارش رکنا، رستم قاسمی، وزیر جدید راه و شهرسازی تصریح کرد: تلاش‌های فراوانی در حوزه حمل‌ونقل و مسکن توسط محمد اسلامی وزیر پیشین انجام شده است.

وی افزود: تقویت بخش‌های مختلف حمل‌ونقل در بخش‌های زمینی، هوایی، دریایی و ریلی در دستور کار قرار خواهد گرفت و تلاش خواهیم کرد تا سهم حمل و نقل در تولید ناخالص داخلی افزایش یابد.

قاسمی در خصوص موضوع مسکن نیز تاکید کرد: ساخت و تکمیل طرح اقدام ملی مسکن که زحمات فراوانی برای آن کشیده شده در دولت سیزدهم تداوم خواهد یافت. همچنین واحدهای نیمه‌تمام مسکن مهر نیز به اتمام می‌رسند.

عضو کابینه دولت سیزدهم تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا پروژه‌های نیمه‌تمام به اتمام برسد و خواسته‌های دولت و مردم را توسعه بدهیم.

وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: مسکن محرومان و کم‌درآمدها از اولویت‌های دولت سیزدهم است. با ایجاد جاذبه و ارایه مشوق تلاش خواهیم کرد تا کم‌درآمدها صاحب مسکن شوند.

گفتنی است، رییس جمهوری روز چهارشنبه (۲۰ مرداد) فهرست وزیران پیشنهادی دولت سیزدهم را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد و بررسی صلاحیت وزرای کابینه سیزدهمین دولت جمهوری اسلامی از صبح روز شنبه (۳۰ مردادماه) در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

روز گذشته (۳ شهریورماه) ۱۸ وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفتند.

آیا این خبر مفید بود؟