وام 30 میلیونی به رانندگان تاکسی آسیب دیده اجتماعی داده می شود

به گزارش رکنا بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران ، احمد احمدی صدر در این باره گفت: از اردیبهشت ماه سال جاری باتوجه به اینکه حجم فعالیت رانندگان تاکسی بسیار بالاست و آنها با مشقت امرار معاش دارند و در معرض آسیب های اجتماعی گوناگونی قرار دارند؛ پایگاه خدمات اجتماعی ویژه ای در سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران ویژه کاهش آسیب اجتماعی رانندگان تاکسی راه اندازی شد.

وی افزود: برخی از رانندگانی که با مشکلات مالی مواجه بودند از سوی مددکاران این پایگاه شناسایی و روند مددکاری آنها به شکل میدانی از محل سکونت و شرایط مورد نظر برای آنها در نظر گرفته شده که با مساعدت مدیرعامل سازمان تاکسیرانی وام ۳۰۰ میلیون ریالی برای ۲۰ راننده تاکسی آسیب دیده در نظر گرفته شده است.

احمدی صدر ادامه داد: در حال حاضر سازمان تاکسیرانی با پایگاه خدمات اجتماعی مستقر در این سازمان همکاری مناسبی را در جهت کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران عنوان کرد: باتوجه به اینکه رانندگان تاکسی مدام در ترافیک ، آلودگی هوا و تعامل با افراد گوناگون در جامعه هستند به همین منظور خدمات مشاوره و مددکاری به شکل رایگان برای آنها و خانواده هایشان در پایگاه اجتماعی مستقر در سازمان تاکسیرانی فراهم شده است.

کدخبر: 979359 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟