آمار کرونا تا امروز بیست و ششم آبان ماه / کرونا جان 125 ایرانی دیگر را گرفت

آمار کرونا در ایران تا امروز بیست و ششم آبان ماه از سوی وزارت بهداشت اعلام شد. طبق آمار کرونا در 24 ساعت گذشته 125 ایرانی دیگر با ابتلا به کرونا جان باختند. آمار کرونا همچنان حکایت ابتلای صدها ایرانی به کرونا را دارد. آمار کرونا تاکید بر ادامه پروتکل های بهداشتی از سوی مردم دارد. آمار کرونا در کشورمان همچنان وضعیت نگران کننده کرونا در ایران را نشان می دهد.

بهه گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان، جان باختگان و واکسیناسیون کرونا در ایران تا امروز بیست و ششم آبان ماه را این گونه اعلام کرد:

تا کنون ۵۶ میلیون و ۱۳۵ هزار و ۵۲۴ نفر دُز اول، ۴۳ میلیون و ۳۹۶ هزار و ۲۹۶ نفر دُز دوم و ۶۴۳ هزار و ۱۷ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۰۰ میلیون و ۱۷۴ هزار و ۸۳۷ دُز رسید.

در شبانه روز گذشته ۵۴۶ هزار و ۶۵۲ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

از دیروز تا امروز ۲۶ آبان ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۲۵۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۹۷۶ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶ میلیون و ۵۷ هزار و ۸۹۳ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲۸ هزار و ۵۳۱ نفر رسید.

خوشبختانه تا کنون ۵ میلیون ۷۳۴ هزار و ۱۸۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

سه هزار و ۴۶۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۳۷ میلیون و ۳۵۹ هزار و ۵۶۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۲۶ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۸۷ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۲۲ شهر در وضعیت زرد و ۱۱۳ شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

آیا این خبر مفید بود؟