انسیه خزعلی: کاری نکنیم دشمن در خانه و خانواده نفوذ کند

به گزارش رکنا، انسیه خزعلی در اولین دوره مربیگری آموزش مهارت‌های خانواده به سربازان نیروهای مسلح که به میزبانی نیروی هوایی ارتش در فرماندهی آموزش تخصص‌های هوایی شهید خضرایی برگزار شد، افزود: از حرکت بسیار بزرگ ارتش و نیروهای مسلح در برگزاری اولین دوره مربیگری آموزش مهارت‌های خانواده برای سربازان نیروهای مسلح بسیار سپاسگزارم. 

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت و کادر پروازی بالگرد حامل شهید جمهور، تاکید کرد: شهید آیت الله رئیسی در سازمان ملل موضوع تعهد خانواده را مطرح کرد، ما باید راه ایشان را ادامه دهیم و جوری برنامه ریزی کنیم که خانه و خانواده را همچون سنگری استراتژیک پاسداری کنیم و کاری نگذاریم دشمن در آن نفوذ کند؛ اگر ملتی نتواند در مقابل این نفوذ به درون خانه‌ها ایستادگی کند، قطعاً به ذلت خواهد افتاد. 

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، گفت: به خاطر اهمیت بسیار زیاد مسئله خانه و خانواده، دو فصل مهم از سند تحول کشور که در برنامه شهید رئیسی تدوین شد، به این موضوع اختصاص پیدا کرده است. 

وی با بیان اینکه سبک رفتار با همسر و اکرام و احترام زنان برای ستواری و پایداری خانواده‌های ما باید آموزش داده شود عنوان کرد: سبک رفتاری امام رحمت الله علیه با همسرشان همچنین اکرام و عزتی که رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) نسبت به همسر و خانواده خود دارند، یک الگوی بسیار خوب و موفق از سبک زندگی ایرانی اسلامی است که نمونه‌های قابل عرضه برای خانواده تراز انقلاب اسلامی است. 

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: خاطرات بسیار خوبی از نیروی هوایی ارتش در اذهان همه ما ایرانی‌ها وجود دارد، از حرکت متهورانه کارکنان نیروی هوایی در بیعت با امام راحل در ۱۹ بهمن ماه سال ۵۷، تا فداکاری و از جان گذشتگی‌های کارکنان این نیرو در هشت سال دفاع مقدس و نیز دفاع از حریم اهل بیت، ما امنیت امروزمان را مدیون نیروهای مسلح کشورمان هستیم و آرامش و آسودگی خاطر خانواده‌های ما مرهون فداکاری‌های شما عزیزان است. 

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین فراهانی معاون آموزش دفتر عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح، امیر سرتیپ دوم پیمبری معاون آموزش ستاد کل نیروهای مسلح، امیر سرتیپ دوم نادر ترکاشوند فرمانده آموزش تخصص‌های هوایی شهید خضرایی و سایر فرماندهان و مسئولین ارتش حضور داشتند.

 

کدخبر: 1011686 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟